gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

Rep İsteme YöntemLeri..!! .............

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

:laugh::laugh: bence güzel bi rep isteme yöntemi bana da bana daaaaaaa......... . .
    .

Reple beni ; repleyeyim seni

Repe inanma ; repsiz de bırakma

Repin ne önemi var mühim olan çok olması

Paylaşım yapan Arkadasları Yorum veya Rep Sistemi İle Ödüllendirelim...

Rep to Rep Kampanyası Başlamıştır Arkadaşlar...Rep Verene Rep Veriyorum....

Ben size mecburum bilemeziniz ; içimi verdiğiniz repler ile ısıtıyorum

Hani bir ara repi olmayan ama gururlu bir genç vardı ya işte o benim

Rep vereni Allah sevdiğine kavuştursun inşallahhhh

Kendim için istiyorsam namerdimben bu kadar repi hiç bir forumda görmedim

Bugün bana ; yarın sana

Boş duranı Allah sevmezhaydi durma rep verbir tıkla elin eskimez

2. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Boş duranı Allah sevmezhaydi durma rep verbir tıkla elin eskimez
    :haha: süper ablam yaa.emeğine sağlık..

Rep İsteme YöntemLeri..!! ............. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rep isteme yolları :)))

Rep isteme yolları :)))

rep dediğin nedir ki, insan +rep için yalvarır mı, şahsiyetsiz miyim ben. * eee sadet - Allahını seviyorsan bana bi rep ver -Ya canım geçenlerde ben sana bir rep vermiştim yaa... *Eveettt noolmuş? -Duruyo o hale dimi sende * E herhalde yaaannniiiii - Hıııı anladıımmm ya ben de şimdi komik resimlerde bir konu açtım bir bakıversene ben eklerken çok güldüm de Bakıvermişken de bir rep...
  2. Rep isteme yolları

Rep isteme yolları

rep dediğin nedir ki, insan +rep için yalvarır mı, şahsiyetsiz miyim ben * eee sadet - Allahını seviyorsan bana bi rep ver -Ya canım geçenlerde ben sana bir rep vermiştim yaa *Eveettt noolmuş? -Duruyo o hale dimi sende * E herhalde yaaannniiiii - Hıııı anladıımmm ya ben de şimdi komik resimlerde bir konu açtım bir bakıversene ben eklerken çok güldüm de Bakıvermişken de bir rep...
  3. ...Kız İsteme...

...Kız İsteme...

kız istemede ne giyilmeli kız istemede ne giymeli kahveye neden tuz atılır Forumda bu konuyla ilgili başlık bulamadım; benden başka bu stresi yaşayan yok herhalde :D 1,5-2 aya (inşallah) sevdiğimin ailesi görmeye gelecek (büyük ihtimal isteyecekler de) O gün ne yapmam lazım, ne giymeliyim, tuzlu kahve şart mıdır? :D Deneyimli arkadaşlardan yardım bekliyorum...
  4. Rep İsteme DiyaLoqLarı..!

Rep İsteme DiyaLoqLarı..!

Ya canım geçenlerde ben sana bir rep vermiştim yaa +Eveettt noolmuş? -Duruyo o hale dimi sende + E herhalde yaaannniiiii - Hıııı anladıımmm ya ben de şimdi komik resimlerde bir konu açtım bir bakıversene ben eklerken çok güldüm de Bakıvermişken de bir rep yollayıversene - Şiiişt bak ne yazdım? + Bakiiim 1dk sonra - Noldu baktınmı? + Evet - rep im hala aynı? + Ee nolucaktı? + Boşuna mı bak...
  5. +Rep nedir?.....

+Rep nedir?.....

üzgün işareti üzgün işaretleri Benimde merak ettiğim ve araştırma yaparak öğrendiğim rep neymiş bakalım...:almi: Rep Nedir? Rep ingilizce bir kelimedirr.....REPUTATİON kelimesinden gelir.... şöhret...popularite..nam anlamına geliyorr kelime anlamı olarak.. ilk önceleri REPUT olara kısaltıldı ama sonra REP ile imana geldii...ve öle kaldı...:D:D Yakında RE diye kısalır mı onu...

Sayfayı Paylaş