gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Rep Savaşları

Konu, 'Çöplük' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Rep Savaşları

:D ehehehe bööle mi yapmak lazım

3. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Rep Savaşları

düşünmek lazım:hmm: :D:)

4. DєRiи яocк

DєRiи яocк Forum Okuru

tmm gel kaprisli atım aşgı sökülün repleri

5. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    bnde böle yapcam artık:D:D:D

6. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    hahahahahha beyendim valla:D

Rep Savaşları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. rep ısteyenlere

rep ısteyenlere

Repe inanma ; repsiz de bırakma Repin ne önemi var mühim olan çok olması Paylaşım yapan Arkadasları Yorum veya Rep Sistemi İle Ödüllendirelim... Rep to Rep Kampanyası Başlamıştır Arkadaşlar...Rep Verene Rep Veriyorum.... Ben size mecburum bilemeziniz ; içimi verdiğiniz repler ile ısıtıyorum Hani bir ara repi olmayan ama gururlu bir genç vardı ya işte o benim İnsanların Allah'a en yakın...
  2. Rep nedir?

Rep nedir?

rep nedir bu rep nedir arkadaşlar nasıl tılır verilir nerden atılır bilmiyorum bu yüzden açıklarsanız sevinirim en azından sizede faydam dokunur belki:d060:
  3. Rep Nasıl Veriliyor

Rep Nasıl Veriliyor

Arkadaşlar biz üyelerin rep verebilme özelliği var mı, varsa ben bunu göremedim yardımcı olur musunuz.şimdiden teşekkürler.
  4. +Rep nedir?.....

+Rep nedir?.....

üzgün işareti üzgün işaretleri Benimde merak ettiğim ve araştırma yaparak öğrendiğim rep neymiş bakalım...:almi: Rep Nedir? Rep ingilizce bir kelimedirr.....REPUTATİON kelimesinden gelir.... şöhret...popularite..nam anlamına geliyorr kelime anlamı olarak.. ilk önceleri REPUT olara kısaltıldı ama sonra REP ile imana geldii...ve öle kaldı...:D:D Yakında RE diye kısalır mı onu...

Sayfayı Paylaş