gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Rep Verenleri Nasıl Görürüz - Resimli Anlatım

Konu, 'Üye Yardım Bölümü' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar forum içinde paylaştığınız konulara göre diğer üyelerden rep alırsınız peki bu aldığınız repleri nasıl göreceksiniz size kolay yoluyla resimli bir şekide anlatacam şimdi önce ana sayfada profiliniz yazan yeri tıklıyorsunuz

Profil sayfanıza girdiğinizde hemen ilk sayfada size rep verenleri ve yaptıkları yorumları görebilirsiniz kolay gelsin:)

2. Dj Aşık

Dj Aşık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sagol bitanem ban tek i kişi vermiş

3. Krizantem

Krizantem Forum Okuru

teşekkürler

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    tesekkürlerr :)))

5. berennaz

berennaz Forum Okuru

sağol canım yavaş yavaş öğrenicez

6. üni-melek

üni-melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Sağol aydınlattığın için canım.ban a da veren var cok sükür:d

AYŞEDEN bunu beğendi.
Rep Verenleri Nasıl Görürüz - Resimli Anlatım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. NaSıl AnLaTSaM"

NaSıl AnLaTSaM"

Hangi dilde anlatsam seni sevdiğimi? Hangi hasret yüklü,yanık türkülerle dile getirsem? Hangi iç parçalayan,yürek dağlayan,aşık ozanların şiirlerini okusam yıldız gözlerine bakarak? Hangi silinmez kalemle yazsam yüreğine aşkımı? Hangi dağa,hangi taşa,hangi kağıt parçasına yazsam sana duyduğum yüce sevdayı? Hangi yağan deli yağmurda ıslansam söndürür hasretini? Hangi rüzgar,hangi tufan...
  2. +rep nasıl istenir :)

+rep nasıl istenir :)

rep dediğin nedir ki¤ insan +rep için yalvarır mı¤ şahsiyetsiz miyim ben. - eee sadet - allahını seviyorsan bana bi rep ver -Ya canım geçenlerde ben sana bir rep vermiştim yaa... +Eveettt noolmuş? -Duruyo o hale dimi sende + E herhalde yaaannniiiii - Hıııı anladıımmm ya ben de şimdi komik resimlerde bir konu açtım bir bakıversene ben eklerken çok güldüm de Bakıvermişken de bir rep...
  3. Rep Nasıl Veriliyor

Rep Nasıl Veriliyor

Arkadaşlar biz üyelerin rep verebilme özelliği var mı, varsa ben bunu göremedim yardımcı olur musunuz.şimdiden teşekkürler.
  4. Renkleri nasıl görürüz

Renkleri nasıl görürüz

insan gözünün fark edemediği ışınlar renklerin göz yanılmasını olduğunu söylerlerdi hep bana siz hiç merak ettinizmi renkleri nasıl gördüğümüzü :D:D Dalton, kanın ‘çok koyu yeşil’ ve defne yaparağının kırmızı balmumuyla’ aynı renkte olduğunu söylerdi. Evet, ünlü bir kimyager olan Dalton, renk körlüğü ya da daha doğrusu renk görüşünde bozukluk olan biriydi. Dalton’a kırmızı, griymiş ve...
  5. Bebekler Nasıl Görür Biliyor musunuz?

Bebekler Nasıl Görür Biliyor musunuz?

bebekler nasıl görür bebeklerde görme ne zaman başlar bebeklerde görme bebeklerde görme gelişimi ile ilgili bilgiler burada melekler. Bebekler doğduğunda gözlerini tam olarak açamaz melekler :) O minicik haliyle dünyaya alışmaya çalışırken, hassas bedenleri daha ortama alışmamıştır. Gerçi artık bebekler artık cin gibi, gözü açık olarak doğuyor diye de şaka yaparız.:) Ancak işin aslı ışığa...

Sayfayı Paylaş