gebe
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. fuhrer_albay

fuhrer_albay Forum Okuru

+Rep Verme Oyunu cok guzel

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında fuhrer_albay tarafından paylaşıldı.

forumdaşlarım baska bir forumda gördugu ve cok hosuma gıden bır oyun herkes bır üstundekıne +rep verecek :):)

:p:p

+:eek:;):p:p:prep için cıldıranlar ıcın super fırsat hadi baslayın rep atmaya (herkes bır üstundekıne ):):):)

2. Peri_TK

Peri_TK Forum Okuru

Ce: +Rep Verme Oyunu cok guzel
    +5 verdim

yalniz anketle alakasi yokgaliba forum oyunlarina tasisaniz

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: +Rep Verme Oyunu cok guzel

Yaa işte bu işi bilenle bilmeyen hiç bir olurmu :D

+Rep Verme Oyunu cok guzel konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. rep ısteyenlere

rep ısteyenlere

Repe inanma ; repsiz de bırakma Repin ne önemi var mühim olan çok olması Paylaşım yapan Arkadasları Yorum veya Rep Sistemi İle Ödüllendirelim... Rep to Rep Kampanyası Başlamıştır Arkadaşlar...Rep Verene Rep Veriyorum.... Ben size mecburum bilemeziniz ; içimi verdiğiniz repler ile ısıtıyorum Hani bir ara repi olmayan ama gururlu bir genç vardı ya işte o benim İnsanların Allah'a en yakın...
  2. Rep nedir?

Rep nedir?

rep nedir bu rep nedir arkadaşlar nasıl tılır verilir nerden atılır bilmiyorum bu yüzden açıklarsanız sevinirim en azından sizede faydam dokunur belki:d060:
  3. Rep Savaşları

Rep Savaşları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Rep Nasıl Veriliyor

Rep Nasıl Veriliyor

Arkadaşlar biz üyelerin rep verebilme özelliği var mı, varsa ben bunu göremedim yardımcı olur musunuz.şimdiden teşekkürler.
  5. +Rep nedir?.....

+Rep nedir?.....

üzgün işareti üzgün işaretleri Benimde merak ettiğim ve araştırma yaparak öğrendiğim rep neymiş bakalım...:almi: Rep Nedir? Rep ingilizce bir kelimedirr.....REPUTATİON kelimesinden gelir.... şöhret...popularite..nam anlamına geliyorr kelime anlamı olarak.. ilk önceleri REPUT olara kısaltıldı ama sonra REP ile imana geldii...ve öle kaldı...:D:D Yakında RE diye kısalır mı onu...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş