gebe
  1. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113

''REP'' vermek :) (resimli Anlatımlı)

Konu, 'Çöplük' kısmında sılam_nisa tarafından paylaşıldı.

Üyelerin forum içerisindeki başarılarına göre diğer üyeler tarafından verilen puanlama sistemi ''rep''tir.
    Eğer beğendiğiniz konulara puan vermek istiyorsanız ve bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız gelin meleklerim öğrenelim; :D

Bu konuyu beğendiyseniz ilk olarak buaraya rep verin bakalım öğretici olmuş mu ? hahaha

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Sılam süper iş çıkarmısın balım son zamanlarda hızına yetişemiyorum bu konuda gerçekten benim bu konuda yanılmadığımı bir kez daha kanıtladın bunun için sana ayrıyeten teşekkür ederim :)

sılam_nisa bunu beğendi.
  3. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113
    ben teşekkür ederim güveniniz için ayyyy mutlu oldum emek takdir edilince insana yetiyor ben de teşekkür ederim :kiss:

4. askkusum

askkusum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    harikasın mawi rep ne demek diye merak ediyordum gayet başarılı ve açıklayıcı hoppa

sılam_nisa bunu beğendi.
  5. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    bende merak ediyordum sağolun

sılam_nisa bunu beğendi.
''REP'' vermek :) (resimli Anlatımlı) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rep Verenleri Nasıl Görürüz - Resimli Anlatım

Rep Verenleri Nasıl Görürüz - Resimli Anlatım

Arkadaşlar forum içinde paylaştığınız konulara göre diğer üyelerden rep alırsınız peki bu aldığınız repleri nasıl göreceksiniz size kolay yoluyla resimli bir şekide anlatacam şimdi önce ana sayfada profiliniz yazan yeri tıklıyorsunuz Profil sayfanıza girdiğinizde hemen ilk sayfada size rep verenleri ve yaptıkları yorumları görebilirsiniz kolay gelsin:)
  2. Kelebek Kurabiye (resimli anlatımlı)

Kelebek Kurabiye (resimli anlatımlı)

kurabiye kelebek kurabiye kelebek tarifi kelebekli Misafirlerimizin ya da minik evlatlarımızın hem şekil hem de lezzet olarak çok beğeneceği bir tarif sunuyorum sizlere. Buyrun bakalım melekler... Malzemeler: 1 su bardağı nişasta(fazladan 2 yemek kaşığı nişasta ekledim) 2 su bardağı un (fazladan 2 yemek kaşığı un ekledim) 150 gr. margarin (oda sıcaklığında) 1 paket vanilya 1 su...
  3. Resimli anlatımlı iğne oyası yapımı

Resimli anlatımlı iğne oyası yapımı

İğne oyası nasıl yapılır resimli iğne oyası yapımını anlatacak bir melek istiyorum. Teşekkürler.
  4. Balık menüm (resimli anlatımlı)

Balık menüm (resimli anlatımlı)

Bu konu; balık menüsü hakkında bilgi vermektedir. Meleklerime biraz da kendi menümü sunmak istiyorum. Eşim Karadenizli olduğu için balık soframızın vazgeçilmez öğünlerinden. Tabi balık olunca yanına neler olur diye düşünmüyorum artık. Oluşturduğum bu menü çok beğenildi. Balıklarımızı daha çok fırında pişiriyoruz böylelikle daha hafif oluyor. Balık menüsünde yeşil salata vazgeçilmezdir ancak...
  5. Muzlu Sultan Lokumu (resimli anlatımlı )

Muzlu Sultan Lokumu (resimli anlatımlı )

sıcak yaz günlerinde serinletecek enfes hafif bi tatlı tarifini paylaşmak istedim sizlerle umarım beğenirsiniz . Malzemeler: Muhallebisi için: 1 litre süt 1 su bardağı un 125 gr. tereyağı 8 yemek kaşığı toz şeker 1 paket vanilya Tepsinin en altına döşemek için: Yaklaşık 200-250 gr hindistan cevizi Krem Şantisi için: 1paket krem şanti 1 su bardağı süt Meyve olarak: 3 adet muz Yapılışı:...

Sayfayı Paylaş