gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Repertuarından yıldız tilbe şarkılarını çıkardı

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

İMPARATOR İBRAHİM TATLISES, GÜNAY SAHNESİNDE BİR KEZ DAHA SEVENLERİYLE BULUŞTU. DÖRT HAFTA DAHA GÜNAY'DA SAHNEYE ÇIKMAYA HAZIRLANAN İBRAHİM TATLISES, REPERTUARINDAN YILDIZ TİLBE’NİN BEŞ ŞARKISINI ÇIKARTTI.

Repertuardan Yıldız Tilbe şarkılarını çıkardı

İstanbul'un elit mekanı Günay Resturant'da önceki gecce müzik dünyasının İmparatoru İbrahim Tatlıses sahneye çıktı. Bir aydır Cuma akşamları Günay sahnesinde sevenlerinin karşısına çıkan İbrahim Tatlıses, 'Günay'da sahneye çıkmayı çok sevdim. Dört hafta daha buradayım' dedi. Erdal Acar, Selami Şahin, Petek Dinçöz, Ferhat Güzel gibi isimlerin izlediği İbrahim Tatlıses, müşterilerin arasında oturan beyaz saçlı birine, 'Ne kadar karizma duruyor saçlarınız. Bende bir sabah uyanacağım ve bütün saçlarım beyazlamış olacak. Ama benim bu kadar karizma durmaz' dedi.

Yeni albümünden şarkılarda söyleyen İbrahim Tatlıses, repertuarında olan ve geçen haftalarda söylediği Yıldız Tilbe'ye ait olan, Anam Anam, Kop Gel, Beni Benden Alırsan, Dağlar gibi şarkılarını söylemedi. İbrahim Tatlıses, 'İki ay buralardan uzaklaşmam lazım' diyerek son günlerde sıkıntılı olduğunu vurguladı. İbrahim Tatlıses, Günay'da dünden bugüne şarkılarını söyleyip bütün istekleri de seslendirdi.

Repertuarından yıldız tilbe şarkılarını çıkardı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Şarkıların Şarkısı

Yıldız Tilbe - Şarkıların Şarkısı

Affedecek kadar sevdim yalan mı El adamı delikanlı aşkın cezam mı Ummadığım anda kop gel günahlarından Aşk laftan anlamaz ki dayan yüreğim dayan Vaktim yok unutmaya asla vazgeçemem Sevemedim ayrılığı seni sevdim gönülden Azılı bela arzular arsız gece ay şahit Çabuk olalım aşkım allan pullan sensiz olamam Sana yok yok Aşkın içinde aşk var ayrılmayalım Yolumun içinde ben bir şarkıyım zaten...
  2. Yıldız Tilbe Oynama şarkı sözleri

Yıldız Tilbe Oynama şarkı sözleri

yıldız tilbe oynama yıldız tilbe, oynama, şarkı sözleri sizler için bu yazımızda arkadaşlar Usta yorumcu Yıldız Tilbe'nin yaza damgasını vuran "Oynama" adlı şarkısının sözlerini, bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler:A Hadi bakalım sizde "oynama" diye diye oynayın Melek'lerim:A:A Çok rahatsın çünkü sana nereden baksam görünüyorum Fazla incittim şu gururumu...
  3. Yıldız Tilbe Manga Hani Biz şarkı sözü

Yıldız Tilbe Manga Hani Biz şarkı sözü

Yıldız Tilbe Manga Hani Biz şarkı sözü arıyorum ben şayet Yıldız Tilbe Manga Hani Biz şarkı sözlerini bilen varsa aranızda lütfen yazsın kızlar.
  4. Hakan Altun Yıldız Tilbe Ruh İkizi Şarkısının Sözleri

Hakan Altun Yıldız Tilbe Ruh İkizi Şarkısının Sözleri

Hakan Altun Ruh İkizi şarkısı sözü Hakan Altun Ruh İkizi sözü hakan altun yıldız tilbe Sevgili melekler, bu yazımızda Hakan Altun ve Yıldız Tilbe'nin düetini yaptığı Ruh İkizi adlı şarkının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz :) yıldız tilbe: çık gel Allah aşkına yetmedi mi bu gurur bitmedi mi bu ceza yüreğim sızlar durur hakan altun: susma allah aşkına, bitmez bu gurur yetmedi mi bu ceza...
  5. Yıldız Tilbe Aşkımı Sakla Şarkı Sözü isteyenler için

Yıldız Tilbe Aşkımı Sakla Şarkı Sözü isteyenler için

Yıldız Tilbe Aşkımı Sakla Şarkı Sözleri Yıldız Tilbe Aşkımı Sakla Sözleri Romantik şarkıların kraliçesi Yıldız Tilbe'nin beğenilen şarkılarından biri olan Aşkımı Sakla şarkısı sözleri bu sayfamızda Yıldız Tilbe Aşkımı Sakla şarkı sözü isteyen tüm üyelerimiz ve misafirlerimiz için yer alıyor. Nefesinin uzağında, feleğin kör tuzağında Görmediğim yar bana merakta...

Sayfayı Paylaş