gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Reset butonu ocağına düştüm!

Konu, 'Karikatürler' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

2. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: Reset butonu ocağına düştüm!
    keşke hayatımızı hep başa döndürecek herkezin kendine ait bir reset tuşu olsa deyilmii

Reset butonu ocağına düştüm! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ocak

Ocak

Ev işlerini yürüten kimseye, binek hayvanına yahut kişinin kendi otomobiline, kişinin hayatını kazandığı dükkan yahut işine, Ocak bekar için evlenmeye, kafirin müslüman olmasına, günahkarın tövbesine, İzerinde çanak vb. bulunan ocak evli kimse için hanımmının hamile kalmasına, Ocak, bir yerden gelen yahut bir yere giden kimse için eve, Ateşli ocak ihtiyaçları gidermeye ve rızka, ateşsiz ocak...
  2. Düşler

Düşler

Düşler, bir gecede dört beş kere olan, her seferinde 20 dakika süren ve uyku zamanının %20-25'ini kapsayan hızlı göz hareketleri (REM) yahut paradoksal uykuyla ilgilidir. Bu sırada alınan EEG kayıtları, bir uyuklama halindeki EEG kayıtlarını andırır ve 4-10 c/san, dalgalardan oluşur. Ortodoks uykunun tersine, REM uykusundan uyanan hastalar düş gördüklerini söylerler ve bu düşleri uzun uzun,...
  3. Facebook Sympathize Butonu Nedir?

Facebook Sympathize Butonu Nedir?

facebook Sympathize butonu, facebook yenilikleri, facebook butonları Sosyal paylaşım ağları arasında popüler olmaya devam eden facebook da yeni bir buton uygulaması daha geliyor. Facebook sympathize butonu olarak çok yakında uygulamaya geçecek olan facebook yenilikler yapmaya devam ediyor. Sympathize butonu nedir ve ne işe yarar diye merak edenler için detaylı bilgiler sizlerle......
  4. Facebook Beğenmedim Butonu Geliyor!

Facebook Beğenmedim Butonu Geliyor!

facebook beğenmedim butonu, facebook yeni özellikler, facebook butonu, beğenmedim butonu Facebook için yeni bir özellik daha geliyor. Henizin bildiği gibi paylaşımların altın da bulunan beğendim butonuna alternatif seçenek olarak beğenmedim butonu yoktu. Talebin çok fazla olması nedeni ile beğenmedim butonunu da ekleme kararı alan yetkiler yakın bir zaman da bunu gerçekleştirmek için...

Sayfayı Paylaş