gebe
  1. Krizantem

Krizantem Forum Okuru

resim ekleme

Konu, 'Çöplük' kısmında Krizantem tarafından paylaşıldı.

[​IMG]ilk resimm [​IMG]ikinci resim

2. sanat

sanat Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  3. büşran

büşran Forum Okuru

resiöm nasıl ekleniyor

resim ekleme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. resim

resim

yemek tariflerinin yaninda resimleride olsa cok daha guzel olur bence...cunku cogu zaman resim olmayinca tarifide es gecebiliyoruz ama resminide gorunce karar verip yapabiliyoruz....yani kendi adima konusiyim da...
  2. Ressam

Ressam

İlim ve hikmete, güzel sanatlara, mimariye, dekorasyona, geometriye ya da bu meslek sahiplerine; hanım ve çocuğa, aşk ve hayranlığa, İtibar sahibi bir ressam görmek hak sözü dinlemeye, görüş ve düşüncesi tutarlı kimseye, nesil ve maldan nasibi olan ve illmin her şubesinden haberdar olan kimseye yahut emir ve yasak koyma yetkisi olan insana, Ressam görmek bazen yalana, korkulu ve tehlikeli...
  3. Msn Space’e Nasıl Üye Olunur? nedir? resim ekleme

Msn Space’e Nasıl Üye Olunur? nedir? resim ekleme

Son zamanlarda internette dolanırken gözüme çarpıyor bu soru” Msn Space’e nasıl üye olurum?” hala. Başımızın tacı olmuş Msn Space. Düşündüm, taşındım dedim bari yazayım. Space’imiz olması için ilk öncelikle spaces.msn.com adresine giriyoruz. Karşımızdaki yeşil butonlardan “Create your Space”i seçiyoruz. Sizden Msn hesabınızla giriş yapmanızı isteyecek. Hesabınız yoksa hemen bir msn hesabı...

Sayfayı Paylaş