gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Resim linkleri..

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

Gerçi bu bir soru deil sadece benim ve hepimizin yaşadığı bi konuya değinmek istiyorum adminlerim. sitemiz yenilendi bu versiyonu çok daha güzel oldu bende şu an hiç bir sorun yok gayet güzel çalışıyor istediğim çoğu şeyide çözmüş durumdayım fakat! adminleriminde bildiği gibi resim yükleme bölümündeki resim linkleri kaymış durumda oldugundan resim linki sorunu ve resimlerin altlarında linkinin olmaması .. Sadmin Adminim bendeki sadece bu ..
    Yeni sitemiz için tşk ediyor hepimiz için hayırlı olsun diyorum.

Resim linkleri.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ---LiNkiN PaRk---

---LiNkiN PaRk---

chester bennington ailesi linkin park ayrıldı chester bennington ve ailesi ve eşi çocukları Grup Üyeleri: Chester Bennington(Solist) Mike Shinoda(Vokal) Rob Bourdan(Bateri) Brad Delson(Elektro Gitar) Phoenix(Bass Gitar) Mr. Hahn(Dj-Direktör) ---BiyogRaFiLeR--- İsim:Chester Charles Bennington Doğum Tarihi: 20 Mart 1976 Görev: Vokal Linkin park'ın yerleri sallayan...
  2. resim

resim

yemek tariflerinin yaninda resimleride olsa cok daha guzel olur bence...cunku cogu zaman resim olmayinca tarifide es gecebiliyoruz ama resminide gorunce karar verip yapabiliyoruz....yani kendi adima konusiyim da...
  3. Ressam

Ressam

İlim ve hikmete, güzel sanatlara, mimariye, dekorasyona, geometriye ya da bu meslek sahiplerine; hanım ve çocuğa, aşk ve hayranlığa, İtibar sahibi bir ressam görmek hak sözü dinlemeye, görüş ve düşüncesi tutarlı kimseye, nesil ve maldan nasibi olan ve illmin her şubesinden haberdar olan kimseye yahut emir ve yasak koyma yetkisi olan insana, Ressam görmek bazen yalana, korkulu ve tehlikeli...
  4. deneme link

deneme link

img.meleklermekani.com

Sayfayı Paylaş