gebe
  1. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0

Resim yükleme hakkında

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında tavuk_kavurma tarafından paylaşıldı.

Merhabalar, resim yükle menüsü güzel bir işlev fakat kullanım açısından dahada kolaylaştırılabilir. Çoklu resim yükleme işi kolaylaştırıyor tamam ama diğer kısımlar vakit kaybına neden oluyor.. Her sayfada 2 resim olması ve paging ler kullanımı zorlaştırıyor boyutları ufaltıp bir sayfaya daha fazla resim önizlemesi eklenebilir. Tüm resimleri sil gibi bir fonksiyon eklenebilir..
    Hatta mesaj yazma editör kısmındaki tool kısmına resim yükle eklense (url olarak değil sistemden) güzel olur aynı işlev oraya buraya gitmeden yapılabilir.

Bilgilerinize..

Son düzenleme: 7 Eylül 2010
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113
    Süpersin tavuk, bunlar vbulletin sistemine yapılan eklentiler, Tr de bu dediğin işi yapabilecek birisi varsa yönlendirde ona yaptıralım :) Boş boş konuşup adamın asabını bozma kış geliyor çorbalarım seni :D:D Az çalışta uzun yoldan yap alla alla elimizdeki bu işte :D:D

3. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113
    Bu arada her sayfadaki 2 resim olayına bakabiliriz onu fazlalaştırabiliriz diye düşünüyorum Codere soracağım durumu :D

4. tavuk_kavurma

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    vbbulettinde olsa arz talep meselesi yapılamıcak şeyler değil hadi diğerini geçtim en azından seninde söylediğin gibi sayfaya daha fazla resim gözükebilmesi kısmı.. Tabiki bir öneri benimki :) olsada olur olmasada kullanan kullanıo ama olursa daha iyi olur. coderına selamlarımı ilet bakar o :D:D yakında işlerim düzene giricek admin ozman vaktim olucak fazlasıyla.. Bir takım girişimlerde bulunabilirim içini ferah tut :D:D:D

5. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113
    İnşallah tavukçum ya emin ol sağlam ve işini bilen insanları bulamıyoruz. Vb ayrı script ayrı şeyler herkes herşeyden malesef anlamıyor :D

6. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Bu konu bence de çok doğru :DDiğerleri olmassa olmasın da bi sayfa da birden fazla resim olayı bence de gerekli :)

7. tavuk_kavurma

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    sağolsun admin ilgilendi şuanda düzenlenmiş haliyle kullanabilirsiniz meleklerim tekrar uluu adminimize şükranlarımızı sunuyoruz :D:D

8. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    aaaa süper olmuş süper süper :)) hehe

Resim yükleme hakkında konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yükleme

Yükleme

Rüyada bir araca bazi seyler yüklediginizi görmek, sizden istenilen seyleri kolaylikla yapacaginizi bu yüzden bir zorlukla karsilasmayacaginizi, bu suretle hem ailenize hem de kendinize faydali bir is yapacaginizi gösterir.
  2. İmzaya Resim Yükleme Resimli Anlatım

İmzaya Resim Yükleme Resimli Anlatım

BURADA İKİNCİ İŞLEM MELEKLERİM :D:D:D BUDA SON AŞAMA :D:D:D
  3. Konuya resim yükleme

Konuya resim yükleme

ÖNEMLİ NOT : Açık saçık resimler kanlı görüntülerin yüklenmesi KESİNLİKLE YASAKTIR. Arkadaşlar yeni versiyon nedeniyle bir kaç arkadaşımız konulara resim yüklemeyi başaramamış aramızda bilmeyenler varsa lütfen baksın.... yükleme yapamadıkları için başka siteden resmi kopyalayım konu açmakta kullanmayın çünkü o sitenin adresi çıkıyor... kolay gelsin......
  4. resim yükleme

resim yükleme

profilime resim yüklemeyi beceremedi bir türlü :küstüm: yardımcı olur musunuz :)
  5. resim yükleme yetkim yok mu?

resim yükleme yetkim yok mu?

arkadaşlar ben gece elbiseleri aadlı konu açma istiyordum ama resimleri yükleyemedim Başka bir Üyenin yazmış olduğu Mesajı değiştirmek yada Yönetici Panelini kullanmak istiyorsunuz. Mesaj yazmak istediyseniz eğer Üyeliğiniz yasaklanmış yada Üyeliğinizin aktifleştirilmesi gerekebili bunlar vardı ama e-mailimde hesabınız aktifleştirilmiştir yazıyordu anlamadım :grev::grev:

Sayfayı Paylaş