Resim yükleme hakkında

tavuk_kavurma

Yeni Üye
Üye
Resim yükleme hakkında
Merhabalar,

resim yükle menüsü güzel bir işlev fakat kullanım açısından dahada kolaylaştırılabilir. Çoklu resim yükleme işi kolaylaştırıyor tamam ama diğer kısımlar vakit kaybına neden oluyor.. Her sayfada 2 resim olması ve paging ler kullanımı zorlaştırıyor boyutları ufaltıp bir sayfaya daha fazla resim önizlemesi eklenebilir. Tüm resimleri sil gibi bir fonksiyon eklenebilir..
Hatta mesaj yazma editör kısmındaki tool kısmına resim yükle eklense (url olarak değil sistemden) güzel olur aynı işlev oraya buraya gitmeden yapılabilir.

Bilgilerinize..

Son düzenleme:
Süpersin tavuk, bunlar vbulletin sistemine yapılan eklentiler, Tr de bu dediğin işi yapabilecek birisi varsa yönlendirde ona yaptıralım :) Boş boş konuşup adamın asabını bozma kış geliyor çorbalarım seni :D:D Az çalışta uzun yoldan yap alla alla elimizdeki bu işte :D:D

Bu arada her sayfadaki 2 resim olayına bakabiliriz onu fazlalaştırabiliriz diye düşünüyorum Codere soracağım durumu :D

vbbulettinde olsa arz talep meselesi yapılamıcak şeyler değil hadi diğerini geçtim en azından seninde söylediğin gibi sayfaya daha fazla resim gözükebilmesi kısmı.. Tabiki bir öneri benimki :) olsada olur olmasada kullanan kullanıo ama olursa daha iyi olur. coderına selamlarımı ilet bakar o :D:D yakında işlerim düzene giricek admin ozman vaktim olucak fazlasıyla.. Bir takım girişimlerde bulunabilirim içini ferah tut :D:D:D

İnşallah tavukçum ya emin ol sağlam ve işini bilen insanları bulamıyoruz. Vb ayrı script ayrı şeyler herkes herşeyden malesef anlamıyor :D

Geri