gebe
  1. lilo123

lilo123 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

resim yükleme yetkim yok mu?

Konu, 'Çöplük' kısmında lilo123 tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar ben gece elbiseleri aadlı konu açma istiyordum ama resimleri yükleyemedim
    1. Başka bir Üyenin yazmış olduğu Mesajı değiştirmek yada Yönetici Panelini kullanmak istiyorsunuz.
    2. Mesaj yazmak istediyseniz eğer Üyeliğiniz yasaklanmış yada Üyeliğinizin aktifleştirilmesi gerekebili
    bunlar vardı ama e-mailimde hesabınız aktifleştirilmiştir yazıyordu anlamadım :grev::grev:

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

3. lilo123

lilo123 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
resim yükleme yetkim yok mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yükleme

Yükleme

Rüyada bir araca bazi seyler yüklediginizi görmek, sizden istenilen seyleri kolaylikla yapacaginizi bu yüzden bir zorlukla karsilasmayacaginizi, bu suretle hem ailenize hem de kendinize faydali bir is yapacaginizi gösterir.
  2. İmzaya Resim Yükleme Resimli Anlatım

İmzaya Resim Yükleme Resimli Anlatım

BURADA İKİNCİ İŞLEM MELEKLERİM :D:D:D BUDA SON AŞAMA :D:D:D
  3. Resim yükleme hakkında

Resim yükleme hakkında

Merhabalar, resim yükle menüsü güzel bir işlev fakat kullanım açısından dahada kolaylaştırılabilir. Çoklu resim yükleme işi kolaylaştırıyor tamam ama diğer kısımlar vakit kaybına neden oluyor.. Her sayfada 2 resim olması ve paging ler kullanımı zorlaştırıyor boyutları ufaltıp bir sayfaya daha fazla resim önizlemesi eklenebilir. Tüm resimleri sil gibi bir fonksiyon eklenebilir.. Hatta mesaj...
  4. Konuya resim yükleme

Konuya resim yükleme

ÖNEMLİ NOT : Açık saçık resimler kanlı görüntülerin yüklenmesi KESİNLİKLE YASAKTIR. Arkadaşlar yeni versiyon nedeniyle bir kaç arkadaşımız konulara resim yüklemeyi başaramamış aramızda bilmeyenler varsa lütfen baksın.... yükleme yapamadıkları için başka siteden resmi kopyalayım konu açmakta kullanmayın çünkü o sitenin adresi çıkıyor... kolay gelsin......
  5. resim yükleme

resim yükleme

profilime resim yüklemeyi beceremedi bir türlü :küstüm: yardımcı olur musunuz :)

Sayfayı Paylaş