gebe
  1. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

resim

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında sule tarafından paylaşıldı.

yemek tariflerinin yaninda resimleride olsa cok daha guzel olur bence...cunku cogu zaman resim olmayinca tarifide es gecebiliyoruz ama resminide gorunce karar verip yapabiliyoruz....yani kendi adima konusiyim da...

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: resim
    Teşekkür ederiz Şulecim, haklısın, resimli tarifler insanlara daha güzel fikirler verir. Arkadaşlarımızın imkanları ölçüsünde ve bulabildikleri kadarıyla resim koymaları güzel olacaktır.

3. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: resim

ben tesekkur ederim...bilmiyorum bana resimli tarifler daha cazip gelirde her zaman...

resim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ressam

Ressam

İlim ve hikmete, güzel sanatlara, mimariye, dekorasyona, geometriye ya da bu meslek sahiplerine; hanım ve çocuğa, aşk ve hayranlığa, İtibar sahibi bir ressam görmek hak sözü dinlemeye, görüş ve düşüncesi tutarlı kimseye, nesil ve maldan nasibi olan ve illmin her şubesinden haberdar olan kimseye yahut emir ve yasak koyma yetkisi olan insana, Ressam görmek bazen yalana, korkulu ve tehlikeli...
  2. resim falı

resim falı

resim falı Aşağıda vereceğim resimli tabloda sizi etkileyen resmi seçin ve sizin için yapılan açıklamayı okuyun aşağıdan 1. İçedönük - Hassas - Kolay etkilenen Kendinizle ve çevrenizle ilgili düşüncelere etrafınızdaki çoğu kişiden daha sık ve daha derin bir şekilde dalıyorsunuz. Üstünkörü hareketler ve konuşmalardan nefret ediyorsunuz. Geyik muhabbeti yapmaktansa yalnız kalmayı tercih...
  3. resim ekleme

resim ekleme

ilk resimm ikinci resim
  4. Resimlerle moda

Resimlerle moda

moda moda resimleri resmi fashion tasarım bölümü Modayı uzun uzun yazılar yerine resimlerle anlatmaya karar verdim.. Nasıldı sizce?

Sayfayı Paylaş