gebe
  1. meleklerin sultanı

meleklerin sultanı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

resimdeki gerçekmi yoksa dünyanın sonumu geliyor

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında meleklerin sultanı tarafından paylaşıldı.

[​IMG]payidar.com

2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: resimdeki gerçekmi yoksa dünyanın sonumu geliyor
    çok ürkütücü...emeğine sağlık canım:(

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

çok ürkütücü gercekten dünyanın sonumu geliyor yoksa
    ellerine sağlık

4. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

aman Allahım gerçekten ne o öyle yarı insan yarı timsah çok kötü...
    emeğine sağlık canım

resimdeki gerçekmi yoksa dünyanın sonumu geliyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yok böyle bir resim!

yok böyle bir resim!

AŞAĞIDAKİ RESME İYİ BAKIN...BU RESİM ÖYLE BİR RESİMKİ ATAMIZIN NAAŞI ANITKABİRE GİDERKEN BİR ARA SOKAK TA SADECE 5 SANİYE LİĞİNE ATAMIZIN NAAŞINA SON BİR SAYGI VAZİFESİ OLARAK TOPLANAN BU KALABALIK HALKIMIZ DEĞİLDE KİMDİR..AYRICA PENCERELERE DİKKAT EDİN HER YER İNSANLA DOLU.AYRICA BU KALABALIĞA NAAŞIN BAŞINDAKİ 3 ASKER ÇOK ŞAŞIRMIŞ OLACAKKİ BAKIN NASILDA ŞAŞKINLIKLA İNSANLARA BAKIYOLAR...BU...
  2. bugün dünyanın son günü

bugün dünyanın son günü

Amerika' da bir üniversitede bir hoca derse şöyle başlamış. düşünün ki bugün dünyanın son günü. yarın bu saatte her şey bitecek. kurtuluş şansınız yok. bugün ne yapardınız? tüm öğrencilerden bir çok değişik cevap gelmiş: ibadet eder tanrıdan günahlarımı affetmesini dilerdim, tüm sevdiklerimle vedalaşırdım, ailemle zamanımı geçirirdim, anneme veya babama giderdim, arkadaşlarımla yarım saat...
  3. Yeşim Salkım - Yoktan Geliyorum

Yeşim Salkım - Yoktan Geliyorum

Yoktan geliyorum İçimi okur gibi bakıyorsun Gördüğün her şey beni sana doğrulamakta Suskunluğun boşuna Ürkekliğin gereksiz Unutma Sen keşfedilmemiş koyların hasretinde Ben neşredilmemiş aşkların galibi Sen seyredilmemiş gözlerin karasının Ben söylenilmemiş sözlerin sahibi Yüreğimde istediğin her şey olacaksın Özlediğin çocuğu bulacaksın Hadi hazırlan Eskileri terk etmeye Hadi hazır...
  4. Gerçekmisin yoksa Sahtemi

Gerçekmisin yoksa Sahtemi

Geçen yazdı arkadaşımla alışverişe çıkmıştık birlikte daha annemler olmadan ilk çarşıya çıkış iznimi almıştım :D:D Neyse gezdik dolandık yeni bir elbise alımıştım onu magazada giydim çıkarmak istemedim onunla çıktım dışarıya,sonra bayağı yorulmuştuk bir kafeye oturduk biraz daha sonra kafenin sağ tarafında bir kaç erkek gurubu vardı onlar bize bakıyorlarmış.Neyse aldırmazlıktan geldik falan...
  5. resim yükleme yetkim yok mu?

resim yükleme yetkim yok mu?

arkadaşlar ben gece elbiseleri aadlı konu açma istiyordum ama resimleri yükleyemedim Başka bir Üyenin yazmış olduğu Mesajı değiştirmek yada Yönetici Panelini kullanmak istiyorsunuz. Mesaj yazmak istediyseniz eğer Üyeliğiniz yasaklanmış yada Üyeliğinizin aktifleştirilmesi gerekebili bunlar vardı ama e-mailimde hesabınız aktifleştirilmiştir yazıyordu anlamadım :grev::grev:

Sayfayı Paylaş