gebe
  1. gülgüzeli

gülgüzeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

Resimlere Bakip, Ibret Alalım !!!

Konu, 'Çöplük' kısmında gülgüzeli tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Resimlere Bakip, Ibret Alalım !!!

emeğine sağlık

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Resimlere Bakip, Ibret Alalım !!!

Emeğinize sağlık gerçektendee ibretlik resimlerr

Resimlere Bakip, Ibret Alalım !!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sevgililer günü ( ne alalım)

sevgililer günü ( ne alalım)

tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş t shirt tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş tişört tişörtü sevgililer günü tişörtleri sevgililer için tişörtler sevgili melek arkadaslarım bayanlar olarak en zor sey bir erkege hediye almak nelerden hoşlandıgını bilsek bile sıradan seylerin dışına cıkmak çook zor oluyor sahsen bu konu da zordayım önerilerinizi bekliyorum simdiden tesekkür...
  2. GüLmek IsteyenLere Buraya ALaLim =)

GüLmek IsteyenLere Buraya ALaLim =)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Ya Rab Haberin Nerden Alalım İlahisi

Ya Rab Haberin Nerden Alalım İlahisi

ya rab haberin nerden alalım yandı yüreğim ağlayamadım ya rab haberin nerden alalım sözleri yarab ilahisi yarab sözleri Ya Rab haberin nerden alalım Bir kamil murşide varalım Hakkın yoluna kurban olalım Bir anda sabah olmaz ebeda Gözüme uyku girmez ebeda Gönlüm teselli bulmaz ebeda Gönül kuşunu eyleyemedim Dünyaya mesken bağlayamadım Yandı yüreğim ağlayamadım Bir anda sabah olmaz ebeda Gözüme...
  4. Anneler Gününde ne hediyesi alalım

Anneler Gününde ne hediyesi alalım

anneler günü hediyesi ne alalım Anneler günü geliyor... Meleğin en büyüğü o, şevkatli kollarında bizleri bağrına basarak büyüten besleyen, sevgisini esirgemeyen Anne'lerimize özel, anneler günü hediyesi almak isteyen arkadaşlarım... Bakın bilginiz olsun...
  5. İbret Alalım..Yeşil Elbise.

İbret Alalım..Yeşil Elbise.

yeşil elbise, tabut, caminin önemi, vefat etmek,dini hikayeleri bulabilirsiniz Nasıl bir hikaye ya tüylerim ürperdi... Yolda karşılaştığımızda ezan okunuyordu. “-Gel seni camiye götüreyim”, dedim. “Bugün Cuma biliyorsun.” “-Sen de benim camiye gitmediğimi biliyorsun,” dedi “-Biliyorum ama, sebebini gerçekten merak ediyorum.” “-Ne bileyim olmuyor işte”, dedi. “Hem pantolonumun...

Sayfayı Paylaş