gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

resimleri kaçırırsanız çok pişman olursunuz!

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

resimleri kaçırırsanız çok pişman olursunuz! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok güzeller bakmayan pişman

çok güzeller bakmayan pişman

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Duygu Çetinkaya çok pişman

Duygu Çetinkaya çok pişman

duygu cetinkaya bikinili duygu çetinkaya bikini çetinkaya öpüşme yağmur atacan vakti zamanında işi gereği bikini giyerek fotomodellik yaptığı için bakalım ünlümüzn başına neler gelmiş..... BİR DAHA BİKİNİLİ POZ VERMEM! AKŞAM KEYFİ’NE KONUK OLAN DUYGU ÇETİNKAYA, BİR DAHA BİKİNİLİ POZ VERMEYECEĞİNİ SÖYLEDİ.. Geçmişte kariyerinde bir üst kademeye çıkabilmek için bikinili poz vermek zorunda...
  3. çok pişmanım ya ilahi

çok pişmanım ya ilahi

çok pişmanım ya ilahi çok pişmanım ilahi sözleri ilahisi sözleri ya ilahisi AŞKINDANDIR DİVANEYİM DÖNE DÖNE PERVANEYİM YIKILMIŞIM VİRANEYİM ÇOK PİŞMANIM YA İLAHİ nakarat: GÜNAHIM ÇOK YÜZÜM KARA BİÇAREYİM GÖNLÜM YARA YA RABBENA MERHAMET BİZ GÜNAHKAR KULLARINA SON UMUDUM TÖVBE ETMEK TEK ARZUM SANA YÖNELMEK SENİN YOLUNDA CAN VERMEK ÇOK PİŞMANIM YA İLAHİ nakarat AKLIMA GELİR GÜNAHLAR DOLAR BU...
  4. bazi resimler bakarsanız pişman olmazsiniz.

bazi resimler bakarsanız pişman olmazsiniz.

selam :dp8:melekler sizlerle hosuma giden bazi resimler paylasayım mı?
  5. çok pişmanım çokkkkk

çok pişmanım çokkkkk

19 yaşındayım ünv. okuyorum. herzaman arkadaşlarla gittiğimiz bi cafe var oranın sahibiyle çıkıyorum. bi gün bi eve götürdü beni orda beraber olduk 2,3,4,5 derken olan oldu. o evli 2 çocuğu var ve 3. çocuğu benim karnımda ne yapıcam bilmiyorum erkek arkadasım aldıralım diyo kavga ettik arıyorum telefonu kapalı 4 gündür. ailem duysa beni vurur

Sayfayı Paylaş