gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Resimlerin Feryadi...

Konu, 'Çöplük' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: Resimlerin Feryadi...

emeyine sağlık arkadaşım

3. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

emeğine sağlık canım

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

anlamlı resimler için tşkler canım ;)

Resimlerin Feryadi... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - Duy Feryadımı

Ajda Pekkan - Duy Feryadımı

ah yüreğim bir çıkmaz sokak duygularım salkım saçak hayat başka sen bu aşka bir nokta köy oldu olacak biraz sevinç biraz acı ah bir fırtına başlangıcı hüküm giydim ben sevmeye çekerim her neyse günahını yer gök dinledi ahımı düy feryadımı bende akıl kalmadı kı aldın aklımı birgün öyle birgün böyle şaşırdım kaldım ben bu sevdanın uğruna kül oldum yandım
  2. Seccadenİn Feryadi

Seccadenİn Feryadi

Seccadenİn Feryadi Gün ışımamış sabah yakındır; Yorgunluğun verdiği ağırlıkla hemen uykuya dalmıştı.Bir iniltiyle uyandı adam.Etraf halen karanlıktı. İniltiyi rüya gördüğüne yordu. Dudakları susuzluktan çatlıyordu, öyle susamıştı. Işıkları yakmadan mutfağa gidip suyunu içti ve yatağına döndü. Tam uyumak üzereyken, aynı inleme sesi tekrar kulaklarını tırmalamaya başladı. Ama rüyamıydı...
  3. Resimlerin Feryadı

Resimlerin Feryadı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Bir genç kızın feryadı!

Bir genç kızın feryadı!

Genç kız, milli takım elemelerine hazırlanıyordu ki; kaçırdılar... Ağabeyinin kız kaçırmasına karşılık hem de Van’ın Erciş ilçesi Çelebibağ Beldesi Spor Kulübü Atletizm takımı sporcusu 16 yaşındaki Açık Lise öğrencisi A. Sarıbulak, ağabeyinin kaçırdığı kıza karşılık kaçırıldı. Milliyet gazetesinin haberine göre; A. Sarıbulak’ın annesi ve...

Sayfayı Paylaş