gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Resimlerinize Korku Filmi Efekti Ekleyelim

Konu, 'Photoshop' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

Bu anlatım sayesinde çok güzel bi resmi bile çok korkunç ve ürpertici yapabilceksiniz..Aslında hepsi çok kolay sadece Fotoğraflarınızın renk ayarlarınla oyanamanız ve efekleride yeride koyduğunuz zaman tamammen bitiyor.. Eğer bide oraya sonradan bi resim yapıştırırsanız,daha da korkunç olabilir..Ama bu sizin zevkinize bağlı..

1.)Adım.:

Efekti uygulamak için bir resim açalım.Eğer boş bir resim olursa daha iyi olur,siz sonradan resimleri eklersiniz..

Layer > Duplicate Layer

2.)Adım.:

Image > Adjustments > Desaturate

3.)Adım.:

Öünüze bu resme benzer bi resim çıkmalı..

4.)Adım.:

Image > Adjustments > Brightness and Contrast

5.)Adım.:

Buna benzer karartılı bi görüntü elde etmiş olmamız lazım..

6.)Adım.:

Şu an seçili olan layerda, Layer/Duplicate Layer işlemini uygulayınız.

7.)Adım.:

Ctrl + E yaptıktan sonra önümüze bu küçük penere çıkacaktır..Buradaki fırçalar bizim işimize çok yarayacaktır..

8.)Adım.:

Siyah ve Beyaz layer üzerinde Ctrl + I işlemini yapınız.

9.)Adım.:

Image > Adjustments > Hue/Saturation ve kırmızı tonunda veya sizin istediğiniz bi tonda rengi seçtikten sonra herşey tamamıyla bitmiş olacaktır...

Ve Resmimizin İlk Hali vede Son Hali..:

İlk Hali..:

Son Hali...:

alıntı

Resimlerinize Korku Filmi Efekti Ekleyelim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. korku filmi karikatürü

korku filmi karikatürü

korku karikatürleri korku filmi karikatürü meleklerle ilgili filmler
  2. Ailecek korku filmi böyle izlenir:)

Ailecek korku filmi böyle izlenir:)

korkufilim korku fılmı Ailece Korku Fİlmi İzlemek Bu Resim Yeniden Boyutlandırıldı. Resmin Orjinal Boyutu 566x406 ölçülerinde ve 43KB büyüklüğündedir. Buraya Tıklayarak orjinal halini görebilirsiniz.
  3. korku filmi efekti vermek

korku filmi efekti vermek

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Korku Filmi Gerçek Oldu

Korku Filmi Gerçek Oldu

bebek yüzlü korku filmi gerçek olmuş korku filmleri Antalya'nın Alanya İlçesinde Çekimleri Devam Eden 'Kan Farkı' Filminde Oynayan Oyuncuların Başına Gelmeyen Kalmadı. Antalya'nın Alanya ilçesinde çekimleri devam eden 'Kan Farkı' filminde oynayan oyuncuların başına gelmeyen kalmadı. Aynı filmde sahne paylaşacak olan oyuculardan birinin kazada ayağı koptu, biri motosikletin altında kalarak...

Sayfayı Paylaş