gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Resimlerinizi bu çerçevelerle çerçeveleyin

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

imagechef karakalem imagechef yeni resim çerçeveleri karakalem çerçeveleri aile Benim buzdolabımın üzerinde bir sürü resim var.Ben pek çerçeve içinde resim sevmem.Sevmediğim içinde çerçeveletmem.Her bulduğum resmi yapıştırmam dolabıma ama en beğendiklerim benim için özel ve değerli olan kişilerin resimleri mutlaka dolabımın üzerinde mevcuttur:DBana gelen misafirlerim albüm isteyip bakma gereği duymuyor.Çünkü hepsi dolabın üzerinde:D:D:D Buz dolabına yapıştırmadığım en özel resmim olan düğüm fotoğrafım ve oğlumun bir resmi tek çerçeve içindedir.
    Fakat şu çerçeveleri görünce kendimden geçtim:DHepsinin de bir albenisi var:D

Aile boyu çerçeveler:)

Ne mükemmel birşeysin sen ya.Benim ol benim ol lütfennnnn:DEn güzelini hep sona saklarım kendime yani:D

Resimlerinizi bu çerçevelerle çerçeveleyin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu resimler gerçekten ilginç..

bu resimler gerçekten ilginç..

ilginc melek resimleri Adam mı, kadın mı, yoksa hiçbiri mi? Çift yüz illüzyonu Bu resimde kaç kolon var? Kuru kafa mı ayna mı? Hz. İsa yalnız mı yoksa yandaşları mı yanında? Şişenin içinde bir kadın ve erkek mi var yoksa yunus balıkları mı? Yerde kaç surat var? Yanyana mı dizilmişler, üst üste mi? Albert Einstein değil mi? Ama biraz uzaklaşıp bakarsanız Marilyn Monroe'yu göreceksiniz...
  2. çerçeveden taşan resimler...

çerçeveden taşan resimler...

sütyenden taşan göğüsler İki boyutlu fotoğraflara dışardan yapılan küçük müdahaleler, onları adeta canlandırıyor Meleklerim. :):):) İşte o fotoğraflar buyrun ... :deli::deli: :deli::deli::deli:
  3. Bu bebek çerçeveleri çok şirin meleklerim

Bu bebek çerçeveleri çok şirin meleklerim

Bebek çerçevesi modelleri Bebek çerçeve örnekleri Bebeğinizin fotoğraflarına laik şirin bebek çerçeveleri arıyorsanız, size bir kaç önerimiz olacak meleklerim. Bebek figürlü bu çerçeveler bebek odası dekorasyonunuza çok yakışacak. Odayı bebeğinizin fotoğrafları renklendriecek.
  4. Doğum Günü Çerçeveleri resimleri hemde en güzelleri

Doğum Günü Çerçeveleri resimleri hemde en güzelleri

Doğum Günü Çerçeveler Doğum Günü Çerçeve Modelleri En güzel doğum günü kutlama sözleri ve mesajları konumuzdan sıonra, şimdi de doğum günü için çerçeve arayan tüm arkadaşlarımıza, çok hoş doğum günü çerçeveleri sunuyoruz Melek'lerim. İşte size doğum günü çerçeve resimleri arkadaşlarım;

Sayfayı Paylaş