gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

resimlerle anlatım

Konu, 'Resimleri' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

resimlerle anlatım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İmzaya Resim Yükleme Resimli Anlatım

İmzaya Resim Yükleme Resimli Anlatım

BURADA İKİNCİ İŞLEM MELEKLERİM :D:D:D BUDA SON AŞAMA :D:D:D
  2. arabaya resım koyma tr anlatım

arabaya resım koyma tr anlatım

facebooka araba resmi koy arabaya resmini koy Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 692x498 px Ve Boyutu 263KB. Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 692x498 px Ve Boyutu 267KB. Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın....
  3. Resimlerle bebek bakımı anlatımı

Resimlerle bebek bakımı anlatımı

resimli bebek yelekleri YENİ DOĞMUŞ BİR BEBEK NASIL KUNDAKLAMALI Kundağın faydaları Kundaklama bazı bebekler için yatıştırıcı olmasının yanında uyurken yüzüstü dönmelerine engel olduğu için SIDS önlemi olarak da faydalıdır. Bebekler kendileri dönebilecekleri zamana kadar kundaklanabilirler Tüm bebekler kundaklanmayı sevmediği için işaretleri iyi gözleyin ve onun...
  4. Açtığımız konuya resim yüklemek için (resimli anlatım)

Açtığımız konuya resim yüklemek için (resimli anlatım)

Sevgili melekler; açtığımız konulara resim yüklemekte sıkıntı yaşıyorsak ya da yüklediğimiz resim görünmüyorsa aşağıdaki anlatıma bir göz atın derim. :D Yukarıdaki yöntemi denediniz ancak böyle bir sorun çıktı , ozamanda başka bir yükleme yöntemi var meleklerim :)
  5. ramazan tatlısı aşamalı anlatım resimlerle

ramazan tatlısı aşamalı anlatım resimlerle

tatlı tarifleri resimli ramazan tatlıları ramazan tatlilari ramazan tatlısı, tatlı tarifleri, malzemeleri, hazırlanışı, resimleri aradığınız herşey burda meleklerim... basit kolay bir tarife benziyor ama denemedim ceviz alayım deneyeceğim ne kadar lezzetli görünüyor. malzemeler -1 paket yufka -1 paket terem yağ -4 kaşık tere yağ -5 su bardağı şeker -4 su bardağı su -250 gr ceviz içi...

Sayfayı Paylaş