gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

resimlerle arka sokaklar

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

resimlerle arka sokaklar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülben Ergen - Arka Sokaklar

Gülben Ergen - Arka Sokaklar

Dogrusu ben seni pek fazla tanimiyorum. Icgüdüsel olarak kendimi savunuyorum... Dolayisiyle bilemiyorum, Dolayisiyle bilemiyorum. Arka Sokaklarda neler oluyor. Arka Sokaklarda neler oluyor. Sen beni istersen cok rahat kandira bilirsin. Kendini sahane birsey sandira bilirsin. Dolayisiyle bilemiyorum, Dolayisiyle cözemiyorum. Arka Sokaklarda neler oluyor. Arka Sokaklarda neler oluyor....
  2. Sezen Aksu - Arka Sokaklar

Sezen Aksu - Arka Sokaklar

Doğrusu ben seni pek fazla tanımıyorum İç güdüsel olarak kendimi savunuyorum Dolayısıyle bilemiyorum Dolayısıyle bilemiyorum Arka sokaklarda neler oluyor Sen beni istersen çok rahat kandırabilirsin Kendine şahane bir şey sandırabilirsin Dolayısıyle bilemiyorum Dolayısıyle çözemiyorum Arka sokaklarda neler oluyor Zorlama güzelim zorlama Kendiliğinden olmalı Davul dediğin davulcusuyla müsamma...
  3. arka sokaklar 72. Bölüm

arka sokaklar 72. Bölüm

arka sokaklar zeliş sapık arka sokaklar zeliş zeliha sapık bölümleri 72. Bölüm Hüsnü’nün başı çocuklarıyla belada Genç bir çiftin evlerine misafir olan Müzeyyen adlı bir kadın, çiftin bebeklerini çalmıştır. Ekip, büroya gelen telefonun ardından kaybolan bebek için soruşturma başlatır. Ekip kadını takip ederek, bebeği satmaya çalıştığı aileyle birlikte yakalar. Servet adlı bir...
  4. Arka Sokaklar 132. Bölüm

Arka Sokaklar 132. Bölüm

Ekip, uyuşturucu operasyonunda.Rıza Baba ve ekibi, uyuşturucu tacirlerine karşı büyük bir operasyon düzenliyor. Figen zorla arkadaşlık yaptığı Mustafa’dan ayrılmaya çalışmaktadır. Mustafa’nın hem başka kadınlara olan düşkünlüğü, hem de kirli işleri aralarını iyice germiştir. Numan, bahçesinde bulunan ceset yüzünden tutuklanınca olay haberlere yansır. Bu üç insanın arasındaki bağ, cinayetin...

Sayfayı Paylaş