gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Resimlerle ATATÜRK

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Resimlerle ATATÜRK konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bİr Resİmde AtatÜrk

Bİr Resİmde AtatÜrk

resimdeki atatürk şiiri bir resimde atatürk şiiri BİR RESİMDE ATATÜRK İzmir' e girişini Atatürk' ün Bir kahve duvarındaki resimde gördüm Bir ılık güz öğlesinde Şanlı haki urbası üzerinde Koymuştu kılıcını içine kınının Yürüyordu arasına sevgili halkının Ayağında Anadolu' dan getirdiği toz Bir inanç gözlerinde tükenmez Alabildiğine insan kalabalığı ardı Bir aydınlık geleceğe bakıyordu...
  2. Atatürk ve Ölüm raporu (resimden çok etkilendim)

Atatürk ve Ölüm raporu (resimden çok etkilendim)

ölüm raporu örneği istirahat rapor örneği doktor raporu istirahat doktor rapor örnekleri ATATÜRK'ün ölüm raporu Atatürk’ün Ölümü Sirozdan Değil! Hafta sonu Ceyhan Mumcu’yu dinledim. Konu AB’nin Kemalizme bakışıydı. Konuşmasına Attila İlhan’ı anarak başladı. Onun aydınlanma etkinliklerine editörlük yaptığından söz etti. “Parola vatan, işareti namus” sözünü yeniden gündeme...
  3. Yağlıboya resimlerle Atatürk

Yağlıboya resimlerle Atatürk

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Atatürk portresi yapan ressamlar kimler

Atatürk portresi yapan ressamlar kimler

Ben merak ediyorum Atatürk 'ün canlı canlı portresini yapan ressamlar kimler ? BU şansa hangi ressamlar sahip olmuş ?
  5. Bu Resimdeki Çocuk Atatürk mü?

Bu Resimdeki Çocuk Atatürk mü?

atatürkün çocukluk resmi, atatürkün twitterdaki resmi, atatürk hakkında Sevgili melekler, twitterda paylaşıma sunulan bir fotonun Atatürk'ün çocukluk resmi olduğu iddia edildi. Sosyal medya şu sıralar, Atatürk'ün çocukluk yıllarına ait olduğu öne sürülen bir fotoğrafı konuşuyor. Acaba bu resim Ata'ya mı ait? Söz konusu bebeklik fotoğrafıın üzerine "Atatürk'ün çocukluk resmi"...

Sayfayı Paylaş