gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Resimlerle Yüz Yogası Nasıl Yapılır ?

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; resimli yüz yogası hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, yaşın ilerlemesiyle birlikte yüz kaslarında da gevşemeler olur. Yanaklarda gıdıda sarkmalar olur. Alında, göz ve dudak çevresinde kırışıklıklar oluşur. Bu, yerçekiminin zaman içinde bizlere verdiği doğal bir hediyedir. Elbette ki deformasyonlar herkesin cilt yapısına göre erken ya da geç olmak üzere farklılıklar gösterir. Yediğimiz içtiğimiz gıdaların yaşlanmaya etkilerini biliyoruz. Eğer doğru şekilde beslenir bir de tüm vücudumuzu olduğu gibi yüz kaslarımızı da çalıştırırsak, yaşlanma etkilerini geciktirebiliriz. Bunu için size yüz yogasını tavsiye ediyoruz. Peki yüz yogasını nasıl yapacaksınız. İşte yüz yogası hareketleri...

1.adım yanaklar şişirilip kaşlar yukarı doğru gerilerek 10 a kadar sayarız bunu 3 kez tekrarlarız..

2.adım bu kez tam tersi yanaklar içeri 10 saniye.. 3 kez tekrar

3.adım gülümsereyerek hem bir mola hemde yanaklar havaya şimdi gıdığı yok edin,boynunuzu inceltin

5.adım komik ama çok yararlı tüm vücudu kasıp gevşetin

4.adım şimdi gıdığı yok edin ve boynunuzu inceltin

5.adım komik ama çok yararlı tüm vücudu kasıp gevşetin.

6.ve son adım şaşkın bir hal alıyoruz ve tüm yüz kaslarımızı gerip son 3 ü de tekrarlamış oluyorsunuz.

Resimlerle Yüz Yogası Nasıl Yapılır ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sulu Boyayla Resim Nasıl Yapılır? resim teknikleri

Sulu Boyayla Resim Nasıl Yapılır? resim teknikleri

Sulu Boyayla Resim Nasıl Yapılır? (Bulut resminin püf noktaları Sulu Boya... Bulut resminin püf noktaları Gökyüzü üzerindeki bulutlar, bu deniz manzarasının en dikkat çekici noktası. Bu çalışmada başlıca malzemeleriniz mavi ve siyah renklerdeki sulu boya olacak. Bir kez nasıl yapmanız gerektiğini öğrendikten sonra gökyüzü boyamanın keyfine doyamayacaksınız. Sulu boyalar,...
  2. Photoshopla Yüz Güzelleştirme nasıl yapılır

Photoshopla Yüz Güzelleştirme nasıl yapılır

Photoshop İle Yüz Güzelleştirme Photoshop İle Yüz Güzelleştirme nasıl yapılır Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda Photoshop İle Yüz Güzelleştirme Photoshopla Yüz Güzelleştirme nasıl yapılır öğreniyoruz. Photoshop meraklıları sizleri böyle alalım lütfen :) http://www.youtube.com/watch?v=9rAeAU8FYy8
  3. Karakalem Resimde Gölgelendirme Nasıl Yapılır

Karakalem Resimde Gölgelendirme Nasıl Yapılır

Karakalem Resimde Gölgelendirme Nasıl Yapılır arkadaşlar bu konuda bilgisi olan var mı lütfen yardım!
  4. Yüz Yogası Nasıl Yapılır ?

Yüz Yogası Nasıl Yapılır ?

yüz yogası yüz yogası nedir yüz yogası nasıl yapılır Yüz yogası, yüzümüzde ki kusurları gidermemiz için çok etkili bir yöntemdir melekler :) Her yerde, her vakit yapabileceğimiz yüz yogasıyla cildimizdeki kırışıklıklar ve sarkmaları geciktirebiliriz. Bu yazımızda yüz yogası nasıl yapılır anlatmaya çalışacağız sizlere.. :) Bu yönteme başlarken ilk aşama olarak elinize bir ayna alın ve...
  5. Yüzünüzü Sıklaştıran Yüz Jimnastiği Nasıl Yapılır?

Yüzünüzü Sıklaştıran Yüz Jimnastiği Nasıl Yapılır?

Yüz Jimnastiği Yüz jimnastiği İle Yüz Sıklaştırma Yaş ilerledikçe yüzümüz de sarkmaya başlar...Peki buna engel olabilirmiyiz? Olabiliriz...Ben daha şimdiden yüzümü hep soğuk su ile yıkarım ilerde faydası olacağını düşünüyorum...Bir de yüz yogasını deneyebilirsiniz....Bir diğer yöntem ise yüz jimnastiğiymiş...Bakalım nasıl yapılıyormuş bu yüz jimnastiği.... Cidiniz kusursuz bile olsa,...

Sayfayı Paylaş