gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Resimli Acem Pilavı Tarifleri

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Resimli Acem Pilavı Tarifleri arıyorum lütfen bana Resimli Acem Pilavı Tarifi yazın kızlar

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Resimli Acem Pilavı Tarifleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Resimli Kabune pilavı Tarifi

Resimli Kabune pilavı Tarifi

Kabune nasıl yapılır Kabune pilavı Tarifi Merhaba melek'ler... Bu sayfamızda size yeni bir plav tarifi daha sunuyoruz ve böylelikle sizde pilav çeşitleriniz arasına bir yenisini daha ekliyorsunuz. Efenim pilavımızın adı kabune pilavı, nasıl mı yapılır; o zaman buyrun kabune pilavı tarifimize Melek'ler:) KABUNE MALZEMELERİ: -2 su bardağı pir inç -400 gr. koyun kuşbaşı et -5 çorba kaşığı...
  2. Macar Pilavı Tarifi Resimli

Macar Pilavı Tarifi Resimli

Macar Pilavı Tarifi Resimli tarif olursa sevinirim. Arkadaşlar macar pilavı nasıl yapılıyor bilen varsa banada burada yazsın lütfen.
  3. Safranlı Pilav Tarifi Resimli

Safranlı Pilav Tarifi Resimli

Safranlı Pilav Tarifi Resimli Merhaba bayanlar yine ben ve yine bir tarih istiyorum sizden :D:D Safranlı Pilav Tarifi istiyorum yamacına birde resmini iliştirirseniz kebap olacak valla :)
  4. Sosisli Pilav Tarifi Resimli

Sosisli Pilav Tarifi Resimli

Sosisli Pilav Tarifi Resimli Merhaba bayanlar sizden Sosisli Pilav Tarifi istiyorum nasıl yapılacağını rica etsem detaylı bir şekilde yazıınız
  5. Acem Pilavı nasıl yapılırbuyrun tarifi

Acem Pilavı nasıl yapılırbuyrun tarifi

Acem Pilavı Tarifi Acem Pilavı nasıl yapılır Merhaba Sevgili Melek'ler bu yazımızda size görüntüsü lezzetli olan tadı ise enfeso lan muhteşem acem pilavı tarifini sunuyoruz. Pilav çeşitleri arasına bir yenisini daha eklemek isteyenlere gelsin bu tarifimiz :) Acem Pilavı Malzemeler 3 yemek kaşığı margarin 500 gram kuzu eti 2 su bardağı pirinç 1 adet kuru soğan 2 adet sivri biber 2 adet...

Sayfayı Paylaş