gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Resimli Ağır Sözler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Resimli Ağır Sözler - Merhaba arkadaşlar sizden ağır sözler sunmanızı istiyorum ama bu sözler resimli olursa çok sevinirim. Şimdiden tşklerimi sunuyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Resimli Ağır Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 Ağır sözler Şekilli Ağır Nickler

2012 Ağır sözler Şekilli Ağır Nickler

Msn nizde ağır ve şekillir ağır sözler kullanmak istiyorsanız sizler için bulduğumuz bu yazılara bakabilirsiniz. Sizlerde bu konuya cevaben birşeyler gönderebilir, paylaşımda bulunabmilirsiniz arkadaşlarım bilginiz olsun . ** Varlığımda Kıymetimi Bilmeyenleri Yokluğumla Terbiye Ederim......!! **Bni SévMéYéN ÖlSüN aZ SéVnDé SaKaT KaLıP SüRüNsÜn....!! **ßenim dünyada ßenzerim yok ama...
  2. Ağır abi ayrılık sözleri

Ağır abi ayrılık sözleri

Ağır abi ayrılık mesajları facebook hakkında bilgiler... 2012 Ağır abileri bilmeyeniniz yoktur. Böyle kasılan biraz ağır laflar kullanan. Hatta üzerinde düşündüren cümleler kuran ağır abiler... İşte bu ağır abilerin ayrılıkla ilgli sözlerini sizlere sunacağız meleklerim. Haa ağır abi seversiniz sevmezsiniz bilmiyorum ama bir gün sözleri ile karşılaşacağınız kesin. Kesin değilse bile işte...
  3. Ağır abi sözleri facebook

Ağır abi sözleri facebook

Ağır abi sözleri facebook kısa 2012 Ağır abi sözleri Facebook Facebook ağır abi sözleri Biz Mercedes lerle gezip Gözlüklerle Şekil Yapmayız, Biz tesbigle Gezer takım Elbisemizle Havamızı Basarız... Ne Serseri Dinler Yüreğim Ne Delikanlı Bilir beynim benim Sadece Abiyim Alayına Giderim... Karanlık Gecelerde Çıkar ismimiz Aleme Ağır Abidir Adımız Bilir Alem Bizi... Kahvede iceriz Çayımızı 3...
  4. Hayata dair Resimli Ağır Sözler

Hayata dair Resimli Ağır Sözler

Ağır Sözler Resimli Hayata dair Resimli Ağır Sözler Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda sizlere ve ağır sözler isteyen tüm misafirlerimize resimli ağır sözler sunuyoruz arkadaşlarım. Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek bırakıp gitsende unuturum sanma zaman alışmayı öğretir unutmayı asla. Bir ömür boyu seninleyim desen de istemem...
  5. Facebook Ağır Sözler 2016

Facebook Ağır Sözler 2016

Facebook da en çok paylaşılan ve beğenilen ağır sözleri sizler için bu yazımız da paylaşıyoruz. Birisiyle sevgiliyken diğer kızlarla ilgilenip sevgilini ihmal edersen gün gelir ve o ihmal ettiğin sevgilinin nikah şahidi olursun ve mal gibi ağlamaktan başka çaren kalmaz ;) Dost dediğin Düştüğünde yanında olan değil kalkman için el uzatandır... Kadir Szn Dalından düşen yaprak Rüzgarın...

Sayfayı Paylaş