gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Resimli alyans modeli

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

resimli alyans modelleri resimli alyans alyanslar fiyatları modelleri ve fiyatları Ben çok beğendim.Yeni evleneceklere,alyansını değiştireceklere fikir olsun:)Sevdiğinizin resmini parmağınızda taşıyın:)
    Altınbaş “Portre” adını verdiği yeni koleksiyonuyla alyanslara yeni bir anlam yüklüyor Altınbaş "Portre" koleksiyonu ile alyanslara yeni ve bambaşka bir yorum katıyor. Portre koleksiyonu ile çiftler birbirlerinin fotoğraflarını alyanslarının içinde taşıyor. Altınbaş bu çok özel tasarımları özel kutusunda ve sertifikalı olarak satışa sunuyor. Pırlantalı ve düz alyans seçeneklerinden oluşan koleksiyon ömür boyu bağlılığın zarif bir simgesi olacak.
    Altınbaş'tan Resimli Alyans Koleksiyonu Herhangi bir Altınbaş mağazasına gelip istediğiniz alyansın için fotoğraflarını renkli olarak uygulatabilirsiniz.

2. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

oy oy oy oy :D ay acayip beğendim ya,altınbaşındı o da sanırım nazar boncuklu da vardı foto yerine.
    ben evleniyim sevgülümün fotosu artıııııı yanına da nazar boncuğu hahaha
    harbi süpermiş abla ya,alyans da güsel hemen istiyorum :D
    ellerine emeğine parmaklarına sağlık ablammmmm.

3. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de bundan mı alsam netsem
    Çok değişik

4. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Çok farklıymış cnm.. İlk defa gördüm resimli alyansıı.. Ay ben aşkımı heryerde taşırım... :D

Resimli alyans modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alyans Modellerİ

Alyans Modellerİ

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Resimli Alyans

Resimli Alyans

resimli alyans resımlı alyans resimli alyanslar fotoğraflı fotograflı Altınbaştan evlenecek olanlara yepyeni alyans modeli...Daha önce içinde nazar boncuğu olan alyanslar çıkmıştı biliyorsunuz meleklerim ama bu resimli alyanslar daha güzel ve daha orjinal bana göre... Bakalım sizde benimle aynı fikirdemisiniz :tik:
  3. Alyans Modelleri

Alyans Modelleri

alyanslar modelleri alyans modelleri alyans fiyatları resimleri Alyans modelleri... Alyansını kaybetmiş biri olarak alyans hakkında ne diyebilirim ki bilmiyorum ama .... Kendime yeni alyans modeli arastırırken sizlerle de paylaşmak istediğim modeller buldum.. Umarım sizlerde beğenirsiniz meleklerimm..
  4. Resimli alyans modelleri

Resimli alyans modelleri

swatch alyans resimli alyans modelleri resimli alyanslar fiyatları Eşinizin yada nişanlınızın resmini alyansınızda taşımak ister misiniz? Cevabınız "evet" ise "bu alyans modelleri tam da size göre" diyoruz Melek'ler:) Resimli alyansların fiyatları, modellerine yani gramajlarına göre değişiyor Melek'lerim :) İyi günlerde aşk ve sağlıklı takın diyor,...

Sayfayı Paylaş