gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Resimli alyans modelleri

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

swatch alyans resimli alyans modelleri resimli alyanslar fiyatları Eşinizin yada nişanlınızın resmini alyansınızda taşımak ister misiniz? Cevabınız "evet" ise "bu alyans modelleri tam da size göre" diyoruz Melek'ler:)

Resimli alyansların fiyatları, modellerine yani gramajlarına göre değişiyor Melek'lerim :)

İyi günlerde aşk ve sağlıklı takın diyor, mutluluklar diliyoruz...

Meleklermekani.com

2. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    daha önce resimi hiç düşünmemiştim çok güzel olur aslında emeğine sağlık canım

3. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Keşke böyle imkanımız olsaydı :) hayırlsıı

4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Güzel fikir ama isim daha şık duruyor bence =)

5. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    698
    Ödül Puanları:
    113
Resimli alyans modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alyans Modellerİ

Alyans Modellerİ

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Resimli alyans modeli

Resimli alyans modeli

resimli alyans modelleri resimli alyans alyanslar fiyatları modelleri ve fiyatları Ben çok beğendim.Yeni evleneceklere,alyansını değiştireceklere fikir olsun:)Sevdiğinizin resmini parmağınızda taşıyın:) Altınbaş “Portre” adını verdiği yeni koleksiyonuyla alyanslara yeni bir anlam yüklüyor Altınbaş "Portre" koleksiyonu ile alyanslara yeni ve bambaşka bir yorum katıyor. Portre...
  3. Resimli Alyans

Resimli Alyans

resimli alyans resımlı alyans resimli alyanslar fotoğraflı fotograflı Altınbaştan evlenecek olanlara yepyeni alyans modeli...Daha önce içinde nazar boncuğu olan alyanslar çıkmıştı biliyorsunuz meleklerim ama bu resimli alyanslar daha güzel ve daha orjinal bana göre... Bakalım sizde benimle aynı fikirdemisiniz :tik:
  4. Alyans Modelleri

Alyans Modelleri

alyanslar modelleri alyans modelleri alyans fiyatları resimleri Alyans modelleri... Alyansını kaybetmiş biri olarak alyans hakkında ne diyebilirim ki bilmiyorum ama .... Kendime yeni alyans modeli arastırırken sizlerle de paylaşmak istediğim modeller buldum.. Umarım sizlerde beğenirsiniz meleklerimm..
  5. Alyans Modelleri

Alyans Modelleri

altınbaş alyans Bayanlar sizler icin cok guzel alyans orneklerini derledim hepsi birbirinde cok guzel ve hos cok begeneceksiniz

Sayfayı Paylaş