gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Resimli Alyans

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

resimli alyans resımlı alyans resimli alyanslar fotoğraflı fotograflı Altınbaştan evlenecek olanlara yepyeni alyans modeli...Daha önce içinde nazar boncuğu olan alyanslar çıkmıştı biliyorsunuz meleklerim ama bu resimli alyanslar daha güzel ve daha orjinal bana göre...
    Bakalım sizde benimle aynı fikirdemisiniz :tik:

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Bence çok hoş bi uygulama :)
    Teşekkürler...

3. özledim_seni

özledim_seni Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler...

Resimli Alyans konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alyans

Alyans

Nişan yüzüğü evlenmeye, evlada, mala delalet eder. ( Ayrıca Yüzük maddesine bakınız.)Rüyada alyans taktigini görmek, bekar ise evlenecegine, evli ise bir çocugu olacagina isarettir. Bir baska rivayete görede: Bir baska rivayete göre ise ; Rüyada parmagina alyans taktigini veya satin aldigini gören kimse, bekar ise bir müddet daha evlenmemesine, evli ise esi ile arasinin açilmasina isarettir....
  2. Alyanslar

Alyanslar

kalın alyanslar Çok şık alyanslar kızlar her zevke uygun tarzda var evlenecek olanlar burdan fikir alabilirler:):)
  3. Resimli alyans modeli

Resimli alyans modeli

resimli alyans modelleri resimli alyans alyanslar fiyatları modelleri ve fiyatları Ben çok beğendim.Yeni evleneceklere,alyansını değiştireceklere fikir olsun:)Sevdiğinizin resmini parmağınızda taşıyın:) Altınbaş “Portre” adını verdiği yeni koleksiyonuyla alyanslara yeni bir anlam yüklüyor Altınbaş "Portre" koleksiyonu ile alyanslara yeni ve bambaşka bir yorum katıyor. Portre...
  4. Resimli alyans modelleri

Resimli alyans modelleri

swatch alyans resimli alyans modelleri resimli alyanslar fiyatları Eşinizin yada nişanlınızın resmini alyansınızda taşımak ister misiniz? Cevabınız "evet" ise "bu alyans modelleri tam da size göre" diyoruz Melek'ler:) Resimli alyansların fiyatları, modellerine yani gramajlarına göre değişiyor Melek'lerim :) İyi günlerde aşk ve sağlıklı takın diyor,...

Sayfayı Paylaş