gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Resimli Ananas Salatası nasıl yapılır

Konu, 'Salatalar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ananas Salatası Tarifi Resimli Ananas Salatası nasıl yapılır

Evet Melek'ler, salata menülerinize bir yenisini daha katmak istiyorsanız, bu yazımızda lezzetli mi lezzetli resimli ananas salatası tarifini de deneyin :) Şimdiden afiyet olsun diyor ve yeni bir tarifte görüşene dek kendinize iyi bakın diyoruz :)

Ananas Salatası Tarifi Resimli

Ananas Salatası malzemeleri
    1 küçük ananas
    1 yemek kaşığı pudra şekeri
    1 yemek kaşığı portakal çiçeği suyu
    2/3 su bardağı taze hurma, çekirdeksiz ve dörde bölünmüş olarak
    2 su bardağı taze çilek, dilimlenmiş olarak

Aromalı Ananas Salatası Tarifi
    1-Ananasın dış kabuğunu kesip bir sebze soyucuyla kahverengi noklalaıını temizleyin. Uzunlamasına dörde bölüp, her böldüğünüz yerdeki çekııdek yuvlarını çıkarıp dilimleyin.
    2-Ananas dilimlerini lazla deıın olmayan bir servis kasesine koyun. Pudra şekerini serpip, portakal çiçeği suyunu da üzerinde gezdirin. Hurmaları ve çilekleri de ananasın üzerine koyup kapağını kapatın.
    3-En az 2 saat buzdolabında soğutun. Soğuma esnasında 1 ya da 2 kere karıştırıp tekrar dolaba koyun. Taze nane yapraklarıyla süsleyip servis yapın.Afiyet olsun...

Resimli Ananas Salatası nasıl yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kereviz salatası nasıl yapılır?

Kereviz salatası nasıl yapılır?

Hanımlara acaba Kereviz salatası nasıl yapılır? Tarifini bilen var mı
  2. Ananas Salatası Tarifi Resimli

Ananas Salatası Tarifi Resimli

Kızlar sizden bir tarif istiyorum Ananas Salatası Tarifi Resimli olursa sevinirim.
  3. avakado salatası nasıl yapılır ?

avakado salatası nasıl yapılır ?

Avakado salatası tarifi ve yapımını arıyorum da arkadaşlarım. Bu avakado en çok tavuk ürünleri ile iyi gidiyor diye duydum bugün almak istiyorum bunun salatasını nasıl yapabilirim bilen yada daha önce yapan var mı ?
  4. Çoban Salatası tarifi nasıl yapılır

Çoban Salatası tarifi nasıl yapılır

Çoban Salatası tarifi nasıl yapılır Selam hanımlar sizlerden çoban salatası tarifi istiyorum kendi yaptığınız tariflerden olursa sevinirim:)
  5. Kinoa (Quinoa ) Salatası Nasıl Yapılır ?

Kinoa (Quinoa ) Salatası Nasıl Yapılır ?

kinoa salatası quinoa salatası Sevgili melekler, daha önce forumumuzda tanıtımını yaptığımız kinoa bitkisi sağlığa son derece faydalı bir bitki. Tam bir protein deposu olan ve yağ ya da kolesterol içermeyen kinoa, Dünya Sağlık Örgütü tarafından komple protein bitki olarak adlandırılmış zira bütün temel amnioasitleri içeriyormuş. Bu kısa bilgilendirmenin ardından kinoa salatası tarifimize...

Sayfayı Paylaş