gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Resimli anlatım ile bilgisayar toplama dersi

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Resimli anlatım ile bilgisayar toplama dersi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Barkod Efekti(resimli Anlatım)

Barkod Efekti(resimli Anlatım)

barkot resimleri beyaz arka plan barkod resimleri photoshop örnekleri resimli anlatım barkot örnekleri Barkod efekti yapmayı öğreneceğiz. Bu örnek Photoshop 7.0 kullanılarak yapılmıştır. 200x200 pixellik beyaz arka plan ile çalışamaya başlıyoruz. Barkod adında yeni bir layer oluşturalım. Çeşitli filtrelerle barkodumuzu oluşturalım. Filter>Add Noise Amount: 400 Gaussian ve...
  2. virüsün resimli anlatımı

virüsün resimli anlatımı

Şimdi bir virüsün anatomisin şekil üzerinde inceleyelim. Yukarıdaki şekilde bir virüsün yalın bir şekilde şematize edilmiş resmi gerçeğiyle karşılaştırmalı olarak görülmektedir. Head yani baş bölgesi, karmaşık yapılı proteinlerden oluşmaktadır.Bu protein kılıfın içerisinde ise virüse ait RNA (bazen DNA olabilir) molekül zinciri bulunmakadır. İngilizce " Neck " adı verilen bölge...
  3. Elİfba Resİmlİ Anlatim!

Elİfba Resİmlİ Anlatim!

elif ba sesli anlatım kuran elifbası sesli elifbası elifba harfleri elif ba Kur’an-ı Kerim Elifbası’nda 28 harf vardır! Kur’an-ı Kerim alfabesinin birbirinden güzel 28 harfi var. Bu harfler, “Elif” harfiyle başlar, “Ye” harfiyle biter. Bu harflerin Türkçede kullandığımız harflerden farklı bir özelliği vardır. Bu harfler sağdan sola doğru yazılır ve yine sağdan sola doğru okunurlar. Lâmelif:...
  4. Dizüstü Bilgisayar Toplama hakkında

Dizüstü Bilgisayar Toplama hakkında

Dizüstü Bilgisayarda Toplama Yapılırmı toplama dizüstü bilgisayar yapabiliyormu Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda dizüstü bilgisayrda toplama yapılır mı diyen misafirimizin sorusunu sizler için de yanıtlıyoruz. İstanbulda toplama diz üstü bilgisayar yapan bazı yerler var.Fakat normal satın alabileceğiniz notebooklarla arasında neredeyse hiç bir fark yok .Piyasada çok fazla dizüstü...

Sayfayı Paylaş