gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Resimli Anlatımla Facebook Fotoğraf Gizlemek

Konu, 'Teknik Destek' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Facebook Fotoğraf Gizleme Resimli Facebookda Resim Gizleme

Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda resimli anlatımla Facebook da fotoğraf nasıl gizlenir öğreniyoruz hep birlikte. İşte size Facebook fotoğraf gizleme konusunda gerekli bilgiler Melek'ler;

Facebook Fotoğraf Gizlemek için ;

Önce sağ üstte ayarlara gelin,açılan pencereden resimdeki gibi gizlilik ayarlarına tıklıyoruz.

Sonra aşağıda ki gibi bir sayfa açılacak. Burada ise fotoğraf albümlerine tıklıyoruz.

Şimdi facebooktaki resimlerimiz albüm olarak açılmış olmalı.Burada 2 tercihiniz var ya resimlerini sadece arkadaşlarım görsün diyorsanız “sadece arkadaş”ları seçin.yok ben görsem yeter derseniz önce ”özelleştire” basın ardından ”sadece ben”i işaretleyin ve kaydedin.

Artık facebookta resimleriniz gizli..

Resimli Anlatımla Facebook Fotoğraf Gizlemek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gizlemek

gizlemek

Günahlarını gizlemek onlardan pişmanlık duyup tövbe etmeye, Sırları gizlemek güvenilir olmaya, Bir şey gizlemek ayıp sayılan bir iş yapmaya delalet eder.Rüyada bir sey gizlemek, ayriliga veyahut kötü is sebebiyle gizlenmeye isaret eder.
  2. Facebookta Resimli Anlatımla Sayfa Açma

Facebookta Resimli Anlatımla Sayfa Açma

facebook facebook sayfa açma resimli anlatım facebook hayran sayfası 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Facebook sistemi her ne kadar twitter sistemi çıkdıysa da kullanıcıları her geçen gün artan bir sosyal paylaşım ağı melekler :) Facebook sisteminde bildiğiniz üzere bazı sayfaları beğenebiliyor, böylece sürekli takip edebiliyorsunuz. Sizin de böyle bir sayfa oluşturup daha geniş...
  3. Facebook Kullanıcı Adı Değiştirme Resimli Anlatım

Facebook Kullanıcı Adı Değiştirme Resimli Anlatım

facebook facebook kullanıcı adı facebook kullanıcı adı değiştirme facebook kullanıcı adı değiştirme 2011 facebook kullanıcı adı nasıl değiştirilir ile ilgili bilgiler burada melekler. Sosyal paylaşım ağlarının en çok kullanılan sistemi olan ipad destekli Facebook sistemi içine siz de girmek isterseniz öncelikle Facebook hesabı oluşturma linkimizden kayıt olmanız gerekmektedir melekler :)...
  4. Facebook Dürtme Resimli Anlatım

Facebook Dürtme Resimli Anlatım

Facebook Dürtme Resimli Anlatım Facebook Dürtme Tıpkı msn de ki titreşim gönderme gibi bir nevi selam verme yöntemi olan Facebook arkadaş dürtme konusunda mwerak ettiklerinizi bu yazımızda resimli anlatımla sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Facebook Dürtme Facebook da Dürtme : Bir nevi selam vermek anlamınada gelir... Peki bu dürtme işlemi nasıl yapılır : dürtmek istediğiniz arkadaşınızı...
  5. Facebook Fotoğraf Gizleme 2012 Resimli Anlatım

Facebook Fotoğraf Gizleme 2012 Resimli Anlatım

Facebook Fotoğraf Gizleme 2012 Resimli Anlatım yaparsanız çok sevinirim bir türlü beceremedim:S

Sayfayı Paylaş