resimli anlatımlarla saç örgü modelleri

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

örme saç modelleri saç örme modelleri taç örgü modeli şekilleri örgü
    Her işlem uygulamasında olduğu gibi saç örme işleminde de dikkat edilmesi gereken birtakım kurallar bulunmaktadır. Bu kurallara uygun olarak işlemlerin yapılması, uygulamanın başarı ile sonuçlanmasını sağlar.
    Dikkat Edilecek Hususlar:
    Saçlar temiz olmalıdır.
    Saç net bir biçimde taranmalıdır.
    Yapılacak örgü için yüz şekli tespit edilmelidir.
    Yapılacak örgüye karar verilmelidir.
    Örgüye göre saç tutamları eşit olarak ayrılmalıdır.
    Tekniğine uygun, belli bir sistemde örgü işlemi uygulanmalıdır.
    Seri hareket edilmelidir. Çünkü saç tutamları netliğini kaybedebilir.
    Her tutam aynı sıklıkta örülmelidir. Örgü işlemi yapan kişi sadece bileklerini kullanarak uygulama yapmalıdır.
    Saç şekillendirici ürünler örgüye başlamadan sürülmelidir.
    Saç daki kısa tutamlar örgüden çıkmamalı, sabitleyiciler ile netleştirilmelidir.

Beşli Örgü İşlem Basamakları

İkili Balık Sırtı Örgü Tekniği

İtalyan Örgü Tekniği

Mısır Örgü Tekniği

Sepet Örgü Tekniği

Taç Örgü Tekniği

Ters Balık Sırtı Örgü Tekniği

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye

Cevap: resimli anlatımlarla saç örgü modelleri
    Örgü saçı severim teşekkürler adminim

3. swetla

swetla Yeni Üye

çok güzel modeller güzel bir şekilde anlatılmış

resimli anlatımlarla saç örgü modelleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. saç örgüsü-saç örgü önerileri-saç örgü modelleri

saç örgü modelleri saç örgüsü örgü modelleri en güzel örgüleri sa4 orgusu Saçında genelde örgü kullanmayı tercih eden bayanlar için hazırlanmış görsel şölene buyrun arkadaşlarım :meri: [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG]
  2. örgü abiye ve örgü elbise modelleri

örgü elbise modelleri bayan örgü elbise modelleri abiye elbiseler abiye 2009 [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG]
  3. Pirinç örgü yapımı resimli anlatım

pirinç örgü anlatımı örgü pirinç yapımı örneği yapımı 1-İpliğin yönü kendimize doğru, 1 ilmek ters alınır, 2 2-Ters ilmek örülür… 3-İpliğin yönü arkaya çevrilir. 4-1 ilmek düz örülür, 5 5-Sonraki sıralarda düzün üstüne ters, tersin üstüne düz örülerek devam edilir. Örneğin bitmiş hali.
  4. Anlatımlı ve resimli Entrelak örgü tekniği

Entrelak örgü tekniği anlatımı anlatımlı Entrelak örgü tekniği Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda resimli anlatımla sizlere Entrelak örgü tekniği hakkında bilgiler sunuyor ve v nasıl yapılır diyen tüm hemcinslerimizin merakını bu sayfamızda gideriyoruz.
  5. Resimli Anlatımlı Bebek Örgü Hırka Modelleri

Bebek Örgü Hırka Örnekleri Yapılışları Bebek Örgü Hırka Örnekleri Anlatımı ve Resimleri Minik prensleriniz ve prensesleriniz için örebileceğiniz birbirinden şirin hırka örneklerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Sol Ön : Mavi örgü ipliği ile örgü şişine 34(36) ilmek atarak, 6 sıra 1/1 lastik örün 7 sıradan itibaren mavi örgü İpliği İle 40(46) sıra düz örgü örün Devamında sırasıyla,...
  6. Marmelatlı Örgü Tatlı Tarifi Resimli

Marmelatlı Örgü Tatlı Tarifi Resimli Selam kızlar sizden Marmelatlı Örgü Tatlı Tarifini yazmanızı rica ediyorum ve bilmeyenlerede verilecek olan o tariften Marmelatlı Örgü Tatlısını denemelerini tavsiye ediyorum.
  7. Resimli Marmelatlı Örgü Tatlı yapılışı

Marmelatlı Örgü Tatlı nasıl yapılır Marmelatlı Örgü Tatlı yapılışı Merhaba Sevgili Melek'ler ve yeni tatlar tatmak isteyen talı seven misafirler, sizler için bu yazımızda çok lezzetli Marmelatlı Örgü Tatlı tarifini sunuyoruz arkadaşlarım. Malzemeler: * 125 gram tereyağı * 1 çay bardağı sıvı yağ * 1 çay bardağı süt * 1 paket kabartma tozu * 1 paket vanilya * alabildiği kadar un İçi...
  8. Resimli Örgü Teknikleri

Resimli Örgü Teknikleri hakkında da bilgi ve detaylı anlatımlı bir konu istiyorum sizden kızlar.
  9. Resimli örgü tarifleri

Kıızlar selamlar ben resimli örgü tarifleri arıyorum. Kaynanam bişey yapamıyorsun diyor bana en azından bu yaz bunları öğrenmeli ve kışında güzel örgüler ortaya çıkartmalıyım. Birşeyler yapıp kendimi ispat etmeliyim. Lütfen bana resimli örgü tariflerinizin linkini ve nasıl yapıldığını gösterir yada öğretir misiniz çok teşekkür ediyorum sizlere sağolun.
  10. Örgü at kuyruğu yapımı (resimli anlatım)

Bu konu; örgü at kuyruğu yapımı hakkında bilgi vermektedir. Geçtiğimiz sezonda yıldızı parlayan at kuyruğu saç modellerine farklı bir modelle katkıda bulunuyoruz. Özellikle günlük yaşamda şıklığına önem veren kadınların saçlarını farklı tarzda toplayarak daha bir güzel görünebileceklerini gösteren bu saç modelinin yapımı oldukça kolay. Resimlerle anlatılan at kuyruğu modelini işe giderken...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. cevap resimli anlatımlarla saç örgü modelleri