gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Resimli anlatımlı iğne oyası yapımı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

İğne oyası nasıl yapılır resimli iğne oyası yapımını anlatacak bir melek istiyorum. Teşekkürler.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Resimli anlatımlı iğne oyası yapımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İğne Oyası Yapılışı (Resimli Anlatım)

İğne Oyası Yapılışı (Resimli Anlatım)

iğne oyası yapılışı iğne oyasının yapılışı oyaların oyaları resimleri oyası modelleri ve Büyüklerimizin söylediği bir lafı kullanmadan geçemeyeceğim "iğne ile kuyu kazmak"..dedikleri bu olsa gerek yapılışı: 1. iğneyi kumaşa normal bir şekilde geçirin. 2. iğneyi ilk battığınız yerin biraz ilerisinden aynı şekilde tekrar kumaşa batırın. fakat ilk battığınız yerden çıkan ip...
  2. Meleklere özel İğne oyası nasıl yapılır anlatımlı

Meleklere özel İğne oyası nasıl yapılır anlatımlı

İğne oyası nasıl yapılır anlatımlı İğne oyası nasıl yapılır teknikleri İğne oyası, çeyiz sandıklarındao lmazsa olmazlardan biridir ve kesinlikle bir sanat eseridir. İğneyle desenler oluşturmak, iğneyle işlemek kulağa bile ne kadar zor geliyor değil mi? :) Sevgili Melek'lerim, bu sayfamızda iğne oyası anlatımını sunuyor ve tekniklerini sizlerle paylaşıyoruz. Öncelikle iğneyi kumaşa normal...
  3. İğne Oyası Yapılışı (resimli anlatım)

İğne Oyası Yapılışı (resimli anlatım)

iğne oyası nasıl yapılır iğne oyası yapılışı iğne oyası resimli yapılışı Herhalde el emeği göz nuru işlemeler içinde en zor, en oyalayıcı, en sabır isteyeni iğne oyasıdır melekler :) Hani derler ya iğne ile kuyu kazmak, işte o hesap. Ama yapıldıktan sonra ortaya çıkan muazzam elişleri de parmak ısırtır insana. Eğer siz de bu işi öğrenmek istiyorsanız, kısaca nasıl yapıldığını resimli olarak...
  4. İğne Oyası Broş Yapımı

İğne Oyası Broş Yapımı

İğne Oyası Broş Yapımı hakkında bilgi verir misiniz bende İğne Oyası Broş Yapacam ama tekniğini bilmiyorum şimdiden tşkler.

Sayfayı Paylaş