gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

resimli aşk halleri

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

resimli aşk halleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tual - Hala Aşksın Sen

Tual - Hala Aşksın Sen

Hala aşksın sen Ama sadece şarkılarda sırılsıklam bir özlemdi gözlerimden akan damla damla bir ümitle içimde oyalanan dokunmanın coşkusuyla taştı boşandı birden saklanamaz bir çağlayışla kurtulduk esaretten evet sendin beklenen evet sendin istenen eksikliği gözlenen yokluğunda özlenen asabiydim ondandı hep mutsuzdum ondandı yıllar yılı saklandı gözyaşıyla kutlandı Gidişinde çok ani oldu ya...
  2. Aşkın halleri

Aşkın halleri

Aşkın kaç türü olabilir, aşkta neler olabilir, işte güzel bir resim açıklamalı aşkın halleri.....
  3. aşkın en sıcak halleri

aşkın en sıcak halleri

sıcak aşk resimleri sıcak aşk mesajları hikayeleri Sevgili meleklere aşk kokan resimler sunuyorum. Hepsi birbirinden güzel ve anlamlı aşk resimleri sizlerle
  4. Erkek adamın aşk halleri

Erkek adamın aşk halleri

Erkek adamın aşk halleri Çoğu kadın, eşinin ya da sevgilisinin ilişkinin ilk günlerinden sonra aşama aşama farklı birine dönüşmesinden şikayet eder. Erkek, kimi zaman hırçın bir aslan, kimi zaman da kafesteki kuş halini alır… Aşk, biraz oyun oynamaya benzer ama bilin ki oyun arkadaşınız olan sevgiliniz ya da eşiniz, ilişkinin başındaki heyecanını ve coşkusunu zamanla yitirecektir. İşte...
  5. Resimli aşk

Resimli aşk

Sev beni..

Sayfayı Paylaş