gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.518
    Ödül Puanları:
    113

Resimli aşk sözleri

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

bu konu;resimli aşk sözleri,resimli anlamlı sözler hakkında bilgiler vermektedir

Sevgilisinden ayrılanlar,aşk acısı çekenler,sevdiğine kızanlar için birbirinden güzel anlamlı,resimli sözleri bir araya getirdik..Facebook sayfalarında paylaşıp,kızdığınız kişilere gönderme yapabileceğiniz resimli sözleri sizlerle paylaşıyoruz.

Asena_Sule bunu beğendi.
  2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    emeğine sağlık beyzcım çok güzel sözler

BEYZA21 bunu beğendi.
Resimli aşk sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. :: Aşk Sözleri::~

:: Aşk Sözleri::~

melekle ilgili aşk sözleri melek aşk sözleri edebiyat edebiyat :: Aşk Sözleri::~ ASK GUNAH OLMAYACAK KADAR MASUM,KOLE OLMAYACAK KADAR OZGUR,UNUTULMAYACAK KADAR DERIN,UMULMAYACAK KADAR YAKIN,TEK BASINA YASANMAYACAK KADAR TAKIMDIR... BEN SENI SECTIM SEN BENIM ICIN YALAN DUNYADAKI TEK GERCEKSIN... UZAKLIKLAR KUCUK SEVGILERI YOK EDER BUYUKLERI ISE YUCELTIR TIPKI RUZGARIN MUMU SONDURUP ATESI...
  2. Resimli aşk

Resimli aşk

Sev beni..
  3. Aşk Sözleri

Aşk Sözleri

aşk, aşk sözleri, romantik sözler, akılda kalan aşk sözleri aradığınız sözler burda. aşk ifade edilemez yaşanır fakat genede ifade etmek için çabalarız işte o sözler. ♥ Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz. ♥ Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini...
  4. Facebook İçin Kullanabileceğiniz Resimli Aşk Sözleri Buyrun Melekler

Facebook İçin Kullanabileceğiniz Resimli Aşk Sözleri Buyrun Melekler

Resimli Aşk Sözleri Facebook En Güzel Resimli Aşk Sözleri Facebookta Facebook için kullanabileceğiniz ve sevdiğinize yollayabileceğiniz En Güzel Resimli Aşk Sözleri Facebookta sevgili melekler. Resimli Aşk Sözleri Facebook için kullanmak istiyorsanız buyrun sayfamızda ki facebook resimli sözleri içinden dilediklerinizi seçin ve kullanın :)
  5. Resimli Mevlana Aşk Sözleri

Resimli Mevlana Aşk Sözleri

Mevlana nın söylemiş olduğu birbirinden anlamlı ve değerli aşk sözlerinden oluşan görselleri sizler için bu yazımız da paylaşıyoruz. Siz de beğendiğiniz resimli mevlana aşk sözlerini ister profil sayfanızdan isterseniz mobil mesajlarından resimli olarak paylaşabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş