gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Resimli Asker Sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Resimli Asker Sözleri Kardeşim 2 Nisan da askere gidecek. Rab onu ve tüm Türk askerini korusun, tüm mehmetçikler annelerine ve sevdiklerine sağ salim kavuşsun diyor ve sizden Resimli Asker Sözleri istiyorum melekler

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Resimli Asker Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asker Sözleri 2012

Asker Sözleri 2012

Asker yari olanlar, asker yarine mektup yazanlar ( artık cep telefonları var bizim zamanımızda mektup vardı ) Şimdi sizler için güzel ve anlalı, aşk ve hasretle birlikte vatan sevgisi kokan güzel sözleri veriyoruz. Sesini Dünya Duysun Ey Askerim Türk miLLeti Durmaz Daima iLeri Şafak Bitince Eve Dönüşünü beklerim Askerim Ne Hitler Verdik Ne Savaşlar Geçirdik Türkiye Cumhuriyetine Canım...
  2. Asker Sözleri

Asker Sözleri

Asker Sözleri Selam millet sizden yeni ve değişik asker sözleri rica ediyorum.
  3. Kısa Asker Sözleri

Kısa Asker Sözleri

Asker Sözleri Kısa Asker Sözleri Öncelikle tüm Türk Ordusunu Rab korusun ve onları tüm kötülüklerden esirgesin diyor ve sizlere kısa yeni asker sözlerini sunuyoruz Melek'ler. Dağlarda yaşar vatan için gerekirse Ey Şanlı Askerim Sen Birtanesin! Sen Vurmuşsun Yüregime Mauzer Vız Gelir Bedenime.. Senin Sayemde uyuruz huzurla Mehmedim Canım benim... Asker Arkadaşı ölümüne Arkadaştır,...
  4. Askerlerle ilgili sözler Resimli

Askerlerle ilgili sözler Resimli

Resimli Asker Şiirleri Askerlerle ilgili sözler Resimli Öncelikle kahraman Türk askerini Rab korusun diyor ve vatani görevini yapan tüm mehmetçiklere sonsuz sevgi ve dualarımızı gönderiyoruz. Sevgili melek'ler, bu yazımızda resimli asker sözlerini paylaşıyoruz sizlerle. Dağlarda yaşar gerekirse Vatan için Ey Şanlı Askerim Sen Birtanesin! Sen Vurmuşsun Yüregime Mauzer Vız Gelir...
  5. Resimli Mevlana Aşk Sözleri

Resimli Mevlana Aşk Sözleri

Mevlana nın söylemiş olduğu birbirinden anlamlı ve değerli aşk sözlerinden oluşan görselleri sizler için bu yazımız da paylaşıyoruz. Siz de beğendiğiniz resimli mevlana aşk sözlerini ister profil sayfanızdan isterseniz mobil mesajlarından resimli olarak paylaşabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş