gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Resimli Atasözleri Çok Komik

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Komik Resimli Atasözleri Resimli Atasözleri Komik

Sevgili Melek'ler, öncelikle sizlere koca bir merhaba diyor ve biraz gülmeniz için resimli ve çok komik atasözlerini paylaşıma açıyoruz. Eğlenmek isteyen tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz :)

Resimli Atasözleri Çok Komik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok komik.........

çok komik.........

bu arabada biri varsa ya feribot devrilirse çıkmaz merdiven romantizmin bukadarı numaralar çok önemli
  2. resimli Atasözleri

resimli Atasözleri

resimli atasözleri atasözleri ve resimleri resimlerle resimler ve resimler resimleri körle yatayn şaşı kalkar aç ayı oynamaz dost başa düşman ayağa bakar dost acı söyler damlaya damlaya.... ekmek aslanın ağzında
  3. Çok komik...

Çok komik...

Çağrı merkezlerindeki görevlilerin, sorunları çözmeye çalışırken "mavi ekran" vermesine sebep olan bazı Çağrı merkezi dialogları: Bir müşteri internete erişme konusunda birtakım sıkıntılar yaşıyor: Çağrı merkezi: Doğru şifreyi girdiğinize emin misiniz? Müşteri: Evet eminim. Hatta bunu bir arkadaşımdan gördüm. Çağrı merkezi: Peki bana şifrenizin ne olduğunu söyleyebilir misiniz?...
  4. çok komikler

çok komikler

komikler bakın ya çok komikler :piha:
  5. Komik Resimli Atasözleri

Komik Resimli Atasözleri

Komik Resimli Atasözleri lazım bana sizden bunu rica edeyim diye düşündüm umarım ricamı yerine getirirsiniz.

Sayfayı Paylaş