gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Resimli Babalar Günü Sözleri 2015

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Evin direği babanız için babalar gününe özel anlamlı ve resimli babalar günü sözlerinden oluşan görselleri sizler için bu yazımız da paylaşıyoruz. Hayatta olan tüm babaların ve baba adaylarının bu özel günlerini kutlar, hayatta olmayan babalar için de Allah tan rahmet dileriz. 13.jpg babalargnresmi4.jpg babalar-gunu-3d.jpg BabalarGunu15.jpg babalar-gunu-mesajlari-1.jpg Babalar-Gunu-Mesajlari-2.jpg babalar-gunu-uzun-mesajlari-58c86d.jpg babalar-günü-kartları.gif babalar-günü-mesajları-sözleri-2015.jpg resimli-babalar-gunu-sozleri8.jpg resimli-babalar-gunu-sozleri13.jpg

Resimli Babalar Günü Sözleri 2015 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2014 Resimli Kadınlar Günü Sözleri

2014 Resimli Kadınlar Günü Sözleri

8 mart kadınlar günü, 2014 kadınlar günü kutlama sözleri, kadınlar günü resimli sözler Tüm dünyada 8 Mart emekçi kadınlar günü olarak kutlanıyor. Biz de Melekler Mekanı.Com Olarak öncelikle tüm üyelerimizin ve bayan ziyaretçilerimizin bu anlamlı ve özel günlerini kutluyor, kadının hak ettiği bir şekil de insanca hayat sürmelerini diliyoruz. Sizler için en güzel resimli kadınlar günü sözlerini...
  2. Anlamlı Babalar Günü Sözleri 2015

Anlamlı Babalar Günü Sözleri 2015

Haziran ayının üçüncü haftasının pazar günü kutlanan babalar günü için birbirinden anlamlı en güzel babalar gününe özel sözleri sizler için bu yazımız da paylaşıyoruz. Sen olmadan ben asla varolamam baba. Seni seviyorum. Babalar günün kutlu olsun canım babam. Aslan babam, babalar günün kutlu olsun… Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Babalar günün...
  3. En Güzel Babalar Günü Şiirleri 2015

En Güzel Babalar Günü Şiirleri 2015

Ünlü şairlerimizin dile getirdiği birbirinden anlamlı babalara özel şiirleri sizler için bu yazımız da paylaşıyoruz. Baba! her yılbaşında sana söyleyecek bir tek sözüm var : "Seni ne kadar çok seversem o kadar çok olsun ömründen geçen yıllar" Baba! Babam, ağabeyim, kardeşim, arkadaşım! Ne zulüm, ne ölüm, ne korku başımı eğemez! Yalnız senin elini öpmek için eğilir başım...
  4. 2015 Kadir Gecesi Resimli Sözler

2015 Kadir Gecesi Resimli Sözler

Bin aydan daha hayırlı bir ay olan Ramazan ayının 27.ci gecesi kutlanan Kadir gecesi için resimli ve yazılı sözler arıyorsanız sizler için Kadir gecesi resimli sözlerden oluşan görselleri bu yazımız da paylaşıyoruz. Şimdiden tüm islam aleminin, üyelerimizin ve ziyaretçilerimizin mübarek Kadir gecesini kutlar hayırlara vesile olmasını dileriz.
  5. Resimli Kadınlar Günü Sözleri

Resimli Kadınlar Günü Sözleri

Her sene 8 Mart tarihin de kutlanan kadınlar gününe özel resimli sözleri sizler için bu yazım da paylaşıyorum. Kadınlara hakettikleri değeri sadece birg üne değil hergün için hatırlanması dileklerimle şimdiden tüm üyelerimizin ziyaretçilerimizin kadınlar gününü kutluyorum.

Sayfayı Paylaş