gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Resimli Davet Yemekleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Resimli Davet Yemekleri menüsü paylaşırsanız bana çok yardımcı olursunuz :) Bu günlerde yemek davetleri vereceğim ama menü yok:)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Resimli Davet Yemekleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Davet:

Davet:

Madde 103 - (Değişik madde: 09/11/1988 - 3494/12 md.) Tutanak tutulurken alacaklı, borçlu veya namlarına Tebligat Kanunu hükümlerine göre tebellüğe yetkili kimse bulunmazsa, bulunmayan alacaklı veya borçlu üç gün içinde tutanağı tetkik ve diyeceği varsa söylemesi için icra dairesine davet olunur. Kanunen ilavesi gereken müddetler mahfuzdur. Haciz sırasında borçlu veya alacaklı adına Tebligat...
  2. Davet...!!!

Davet...!!!

Yuvam ol istemiştim. Evim, ocağım… Memleketim… Gurbette dağılan parçalarımı sende tamam etmeye niyetlenmiştim. İçimdeki o boşluk hissini silersin, beni bir edersin diye düşlemiştim. Gözlerinden gayrısı değmesin istemiştim bende mahrem ne varsa. Ellerini tutup bir yola çıkmaya kararlı, beklemeye sabırlı ve sana inançlıydım. Aşıktım! Gel demek istiyordum sana. O tenha ve serin kapı...
  3. Davet Yemekleri tarifleri ve menüsü resimli

Davet Yemekleri tarifleri ve menüsü resimli

Davet Yemekleri tarifleri davet yemekleri menüsü Merhaba Sevgili Melek'ler... BU yazımızda davet vermek siteyenler için hem davet yemekleri menülerini sunuyor, hem de davet yemeklerinin tariflerini veriyoruz. Balkabağı Çorbası Malzemeler 1 kg balkabağı 3 yemek kaşığı zeytinyağı 1 soğan 1 tatlı kaşığı zerdeçal 2 yemek kaşığı doğranmış zencefil Tuz Kırmızı pul biber 1 litre sıcak su...
  4. Resimli Diyet Yemekleri

Resimli Diyet Yemekleri

Resimli Diyet Yemekleri önerileriniz var mı acaba varsa lütfen birde tariflerini yazarsanız çok sevinirim. Malum yaz geliyor kış boyu aldığım kiloları vermem şart:)
  5. Resimli Sulu Yemekler

Resimli Sulu Yemekler

Resimli Sulu Yemekler hakkında tariflerini paylaşın ama lütfen lezzetli olanlar olsun :)

Sayfayı Paylaş