gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Resimli Denenmiş...Sucuklu Kuru Fasulye Tarifi

Konu, 'Yemek Tarifleri' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

kuru fasulye tarifi sucuklu kuru fasulye tarifi sucuklu nasıl yapılır fasülye [​IMG]

Yukarda gördüğünüz benim yaptığım arkadaşlar.Harika oldu gerçekten .Şiddetle tavsiye ederim.Eşim parmaklarını yedi :)

Malzemeler:

*
    2 su bardağı kuru fasulye,
    *
    1 büyük soğan,
    *
    yarım kangal sucuk,
    *
    1 tepeleme kaşık salça,
    *
    karabıber kırmızı biber, tuz,
    *
    1 çay bardağı sıvı yağ,(küçük boy)

Hazırlanışı:

Kuru fasulyeyi geceden ıslatın. Şisen fasulyeleri düdüklü tencerede haşlayıp suyunu süzün.( ben haşladığım suyu süzmeyi tercih ediyorum gaz yapmaması için). Ayrı bir tencerede 1 tane soğanı ince ince doğrayın sıvı yada kavurun. Daha sonra yuvarlak doğranmış sucukları ekleyip kavurmaya devam edin. Salcasını ekleyip kokusu çıkana kadar kavurmaya devam edin. Baharatlarını ve tuzunuda ekledikten sonra haşlanmış fasulyeleri katıp üzerini geçecek kadar sıcak su dökün. Kısık ateşte 15 dakika kadar pişirin.

AFİYETLER OLSUN****

2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Ben yemekten hiç anlamıyorum. O yüzden tarifi şimdi okumadım tam. Malzemelere baktım. Yarın ayık kafayla bakacağım tarife :D ve anneme yapacağım hehehe :D Sağol canım benm yaa çok makbul geçti. Resim de koymuşsun harika görünüyor :kiss:

3. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    ohhhhhhhhh ellerien sağlık hayalimm gıı bayadır fasulye yapmıodumm hahahahah benim adamisteyip durutyor ayıptır demesi pekte tgözel yaparımm böle sucuklu sucuklu :d:D birde bizimoranın fasulyesi acayip oluyor gı boncuk boncuk yemede yanında yat :D:D ellerien sağlık cnm:ÇD:D

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bunun yanına bir pilav yap, masayı hazırla kapıyı aç ben karşındayım :D:D Ellerine sağlık benim hamartak kardeşim :)

5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Benim aşkımın üzerine kuru fasulye yapan yoktur millet tabağın ucundan bile yemek için sıraya giriyor heyytt beeee:D

6. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Gel ***** gel ben seni 1 haftada 60 kilo yaparım. hahaha

Mawi adminim hiiiç sanmıyorum :seker: ben daha güzel yaparım.:D hahaha

Resimli Denenmiş...Sucuklu Kuru Fasulye Tarifi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Resimli Kuru Köfte Tarifi (Eklmekli Köfte)(Denenmiştir)

Resimli Kuru Köfte Tarifi (Eklmekli Köfte)(Denenmiştir)

kuru köfte nasıl yapılır kuru köfte, kuru köfte tarifi, kuru köfte tarifleri, kuru köfte nasıl yapılır, kuru köfte yapılışı, ile ilgili bilgiler burada meleklerim. Köfte sevmeyen var mıdır bilmiyorum. Et yemeyenler bile genellikle köfte yerler. Şahsen ben bayılırım. Özellikle kuru köfteye. Yaptığım zaman evdekiler parmaklarıyla beraber yer ayıptır söylemesi. :) Geçenlerde bu köfteden...
  2. Kuru Fasulye Tarifi Verebilirmisiniz ?

Kuru Fasulye Tarifi Verebilirmisiniz ?

yemek tarifleri kuru fasulye tarifi nasıl yapılır malzemeler hakkında bilgi için yazımıza buyrun melekler Arkadaşlar merhaba; Acemi bir evli bayan olarak Sizden bir bilgi öğrenmek gerek :D:D yemek yapmayı evlendikten sonra öğrendimm ve kendimi bayağı geliştirdim ama hayatımda hiç kuru fasulye yapmadım ben :D:D nette gezinip tarif bulmak yerine denemiş güvenirlir siz meleklerden tarif...
  3. Kuru Domatesli Makarna Tarifi Resimli

Kuru Domatesli Makarna Tarifi Resimli

Kuru Domatesli Makarna Tarifi Resimli -Kuru Domatesli Makarna yapılışı hakkında bilgi rica ediyorum. Selam kızlar Kuru Domatesli Makarna Tarifi Resimli tarif olursa çok sevinirim acil bekliyorum :)
  4. Susamlı Fasulye Tarifi Resimli

Susamlı Fasulye Tarifi Resimli

Susamlı Fasulye Tarifi Resimli Kızlar sizden Susamlı Fasulye Tarifi rica ediyorum bir adet resimde iliştirin ki resimden daha iyi anlıyorum tarifi :)
  5. Taze Fasulye Çorbası Tarifi Resimli yapılışı

Taze Fasulye Çorbası Tarifi Resimli yapılışı

Selam arkadaşlar ben sizden Taze Fasulye Çorbası Tarifi Resimli yapılışını istiyorum ramazana özel bildiğim yemek menülerini zenginleştireceğim:)

Sayfayı Paylaş