gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113

Resimli elektirik prizi modelleri

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

bu konu;desenli prizler,renkli prizler hakkında bilgi vermektedir

Klasik prizlerden sıkılan hanımlar, ev dekorunda ki yeni trend rengarenk prizler.Duvar boyanızla,koltuklarınızla,mobilyalarınızla uyum sağlayacak,priz modellerini görünce çok seviceksiniz.Evinizi renklendiricek,bu prizlerin resimlerini kendinizde seçebiliyorsunuz.İster ailenizin,ister çocuklarınızın,isterseniz doğa motifli çeşit çeşit resimleri prizlere uygulatabilirsiniz.İşte birbirinden güzel priz modellerimiz

Resimli elektirik prizi modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Priz

Priz

Rüyada elektrik prizi görmek, gelecekteki günlerinizin çok aydinlik ve mutlu geçecegine isarettir.
  2. Elektiriğin Tarihi

Elektiriğin Tarihi

Elektrik ve mıknatıs (magnet) sözcüklerinin kökeni eski Yunanca’dan gelmektedir. Elektrik sözcüğünün kaynağı “kehribar” anlamına gelen Yunanca elektron sözcüğüdür. Mıknatıs sözcüğünün de, mıknatıs taşlarına oldukça sık rastlanan Batı Anadolu’daki Magnesia (bugünkü Manisa) bölgesinden türediği sanılmaktadır. Çinlilerin M.Ö. 1100 yıllarında mıknatıs taşları ile mıknatısladıkları madenî...
  3. Resimli lif modelleri

Resimli lif modelleri

resimli lif modelleri, örnekleri, örneği ve en güzelleri burada arkadaşlar. Ben nedense resimli lif modellerini pano - tablo gibi görüyorum ve yine nedense kullanmaya da kıyamıyorum:D:D Sevgili Melek'ler, işte size resimli ve en yeni lif modelleri;
  4. Dantel Perde Modelleri Resimli

Dantel Perde Modelleri Resimli

Dantel Perde Modelleri Resimli Merhaba bacılar ablalar kardeşler, sizden yeni dantel perde modelleri rica ediyorum lakin mutfak için olursa çok sevinirim :)
  5. Resimli Davetiye Modelleri

Resimli Davetiye Modelleri

Resimli Davetiye Modelleri arıyorum ben düğün davetiyemi henüz seçmedim şöyle çok güzel ve bir o kadarda zarif olsun istiyorum ama dediğim gibi bulduklarım arasında beni büyüleyen olmadı, bakalım sizden neler çıkar:)

Sayfayı Paylaş