gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Resimli Evde Cevizli Sucuk Nasıl Yapılır

Konu, 'Yemek Tarifleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Evde Cevizli Sucuk Yapımı Evde Cevizli Sucuk Nasıl Yapılır
    Bazı yörelerde de yayla sucuğu denilen cevizli sucuk, benim en sevdiklerim arasında geliyor. Marketlerden satın almak yerine cevizli sucuğu evde kendiniz yapmak ister misiniz? O halde bu yazımızda size cevizli sucuk tarifini sunuyoruz Melek'ler.

Evde Cevizli Sucuk Yapımı Malzemeleri:
    Pekmez
    Ceviz
    Nişasta
    Pudra şekeri
    Su
    İp

Evde Cevizli Sucuk Yapılışı: Pekmez, nişasta, su, şekerle bir bulamaç hazırlanır. Ceviz kopmayacak bir ipe dizilir ve bulamaca batırılıp çıkarılır. 2 - 3 gün ipe asılı vaziyette kuru bir yerde kurutulur.

Resimli Evde Cevizli Sucuk Nasıl Yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sucuk nasıl yapılır

Sucuk nasıl yapılır

sucuk nasıl yapılır sucuk nasil yapilir nasıl yapılır video yapımı video evde Evde kendimizde sucuk yapabiliriz. Kendi yaptığımız sucuk hem lezzetli hemde daha sağlıklı olacaktır. İşte tarifi: Malzemeler Dana Kıyma 2 kg Kuzu Kıyma 500 gr Sarımsak 5 diş Kimyon 1 çorba kaşığı Kuru dana bağırsağı 3 metre Toz kırmızı biber Karabiber Yenibahar Keten İp YAPILIŞI: 2 kg dana kıyma...
  2. Evde Cevizli Sucuk Yapımı

Evde Cevizli Sucuk Yapımı

Evde Cevizli Sucuk Yapımı Merhaba hanımlar sizden cevizli sucuk tarifini istiyorum evde cevizli sucuğu nasıl yapabiliriz?
  3. Evde yapabileceğiniz cevizli sucuk tarifi

Evde yapabileceğiniz cevizli sucuk tarifi

bu konu;cevizli sucuk nasıl yapılır,cevizli sucuk tarifi hakkında bilgiler vermektedir Malum kış geldi ve bitmeyen uzun geceler başladı..İlerleyen saatlerde acıkınca atıştırmalık cevizli sucuk gibisi yok. Hem bol vitaminli,hem kan yapıcı özelliği bulunan cevizli sucuğun tarifini sizlerle paylaşmak istedim.Dışardan alınca ,bayatlamış olan cevizli sucuklar dıştan cazip görünsede ,bir ucundan...
  4. cevizli patlıcan nasıl yapılır

cevizli patlıcan nasıl yapılır

Selam kızlar, ben bir meze tarifi arıyorum ama cevizli patlıcan.Bir yerde yedim tarifini alabilecğim samimiyette de değildim soramadım.Var mı bu tarifi bilen ?
  5. Evde Cevizli Tel Kadayıf Tatlısı Nasıl Yapılır?

Evde Cevizli Tel Kadayıf Tatlısı Nasıl Yapılır?

kadayıf tatlası nasıl yapılır tel kadayıf tatlısı tarifi cevizli tel kadayıf tarifi Millet olarak tatlıya olan düşkünlüğümüz malum... Özellikle Ramazan ayların da ve bayram günlerin de misafirlerimize tatlı ikram etme gibi alışkanlığımız Osmanlı döneminden beri bizlere kadar gelmiştir. Oruçlu iken nedense benim canım tatlı çeker sanırım oda açlıktan kan şekerinin düşmesi ile birlikte vücut...

Sayfayı Paylaş