gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Resimli Gmail Hesabı Açma

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım resimli olarak bana gmail hesabının nasıl açıldığını anlatmanız mümkün mü arkadaşıma anlatıyorum anlamıyor bari bu konuyu gösteririm de açsın kafamı şirşirdi yahu lütfen :)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Tam konuyu ben halledeyim dedim baktım titan başarılı bir şekilde yapmış. Ellerine sağlık :)

Resimli Gmail Hesabı Açma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gmail Hesabı Nasıl Açılır? (resimli anlatım)

Gmail Hesabı Nasıl Açılır? (resimli anlatım)

gmail hesabı, hesap açma, hesap açmak nasıl açılır, anlatımı, resimleri, açıklaması, ile ilgili bilgiler burada melekler Gmail hesabınız olsun istiyorsunuz ama nasıl oluşturacağınızı bilmiyorsunuz :) O halde açıklamalarımız işinize yarayacak melekler :) İlk önce BURAYA TIKLAYIN ve açılan sayfada hesap oluştur butonunu tıklayın. Karşınıza aşağıdaki gibi bir sayfa açılacak. Burada...
  2. Gmail hesap açma hakkında yardım edebilir misiniz bana

Gmail hesap açma hakkında yardım edebilir misiniz bana

Arkadaşlarım hotmailden bıktım ve artık gmail hesabı oluşturmak istiyorum. Bu hesabı hangi linkten açıyoruz. Gerçekten denildiği gibi kapasitesi 10 gb ta yakınmı arkadaşlarım. Bana yardımcı olun lütfen.
  3. Gmail Hesabı Nasıl Açılır?

Gmail Hesabı Nasıl Açılır?

gmail hesabı nasıl açılır yapılması gerekenler gmail açma hesap oluşturma ile ilgili bilgiler burada melekler Hotmail hesabından bıktınız mı? Bir gmail hesabı açmak istiyorsunuz ve nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuz:) Buyrun size gmail hesabı nasıl açılır yardımcı olalim melekler :) Öncelikle www.gmail.com sitesine gidin. Hesap oluştur kısmına tıklayın. Çıkan ekranda doldurmanız gereken...
  4. Gmail Hesap Açma

Gmail Hesap Açma

gmail kaydol gmail yeni hesap açma Aşağıdaki linke tıkladığınızda karşınıza resimdeki gibi bir sayfa çıkacak. Tıklayınız.. O ekranda sizlerden bazı bilgileri girmeniz istenecek. Sizlere iki uyarımız olacak. Güvenlik sorusu olarak sakın ola ki "İlkokul öğretmenizin adını" vs. seçmeyin. O sorunun cevabını tahmin eden biri mailinizi kıracaktır, ele geçirecektir. Oraya anlamsız...
  5. Gmail Yeni Hesap Açma

Gmail Yeni Hesap Açma

Gmail kaydol Gmail hesap alma Gmail giriş Tıklayınız.. Yukarıdakii linke tıkladığınızda karşınıza aşağıdaki resimdeki gibi bir sayfa çıkacak. O ekranda sizlerden bazı bilgileri girmeniz istenecek. Sizlere iki uyarımız olacak. Güvenlik sorusu olarak sakın ola ki "İlkokul öğretmenizin adını" vs. seçmeyin. O sorunun cevabını tahmin eden biri mailinizi kıracaktır, ele...

Sayfayı Paylaş