gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Resimli Kavunlu Jöle yapılışı

Konu, 'Yemek Tarifleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kavunlu Jöle nasıl yapılır Kavunlu Jöle yapılışı

Yaz meyveleri arasında en çok sevdiğim kavunun jölesine de bayılıyorum doğrusu. Hoş eski kavunların o mis kokusu kalmadı ama olsun yinede güzel :) Sevgili Melek'ler, bu yazımızda sizlere kavunlu jöle tarifi sunuyoruz.

Kavunlu Jöle Malzemeler
    1 Adet Orta Boy Kavun
    1 Paket Meyve Jölesi
    2 Adet Nektar
    2 Adet Orta Boy Armut
    3/4 Sy Bardağı Vişne
    4-5 Adet Mürdüm Eriği

Kavunlu Jöle Tarifi
    Kavunun içini bir kaşık yardımıyle çıkarın. Jöleyi paketin üzerindeki tarifteki gibi hazırlayın. Kavunun içinden çıkardığınız parçaları blendırdan geçirin. Jölenin içine ekleyin.
    Nektarları, armutları ve erikleri küçük küçük parçalar halinde doğrayın. Vişne tanelerinin çekirdeklerini çıkarın.
    Meyveleri kavunlu jöleyle karıştırın. Kavunun içine doldurun. Buzdolabında soğuttuktan sonra servis yapın.

Resimli Kavunlu Jöle yapılışı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kavunlu Jöle (4 Kişilik)

Kavunlu Jöle (4 Kişilik)

Malzemeler 1 Adet Orta Boy Kavun 1 Paket Meyve Jölesi 2 Adet Nektar 2 Adet Orta Boy Armut 3/4 Sy Bardağı Vişne 4-5 Adet Mürdüm Eriği Yemeğin Tarifi Kavunun içini bir kaşık yardımıyle çıkarın. Jöleyi paketin üzerindeki tarifteki gibi hazırlayın. Kavunun içinden çıkardığınız parçaları blendırdan geçirin. Jölenin içine ekleyin. Nektarları, armutları ve erikleri küçük küçük parçalar halinde...
  2. jöle

jöle

Rüyada jöle gören kimse çok eğlenceli geçecek bir davete katılacak demektir. Rüyada jöle gören kimse çok eğlenceli geçecek bir davete katılacak demektir. Saydam, güzel renkli jöle kısmettir. Rüyada jöle, varlikla yorumlanir. Rüyada jöle yediginizi görmek sagliginizin yerinde olduguna, jöle yaptiginizi gör-mek, saglik kontrolü için bir hastaneye gideceginize, jöle satin aldiginizi görmek...
  3. Resimli Makarna Tatlısı yapılışı

Resimli Makarna Tatlısı yapılışı

Makarna Tatlısı nasıl yapılır Makarna Tatlısı yapılışı Değişik yeni lezzetler arayanlar için bu yazımızda yepyeni bir tatlı tarifi veriyoruz ve makarna tatlısı yapmaya hazır mısınız Melek'ler, diyoruz :) Makarna Tatlısı Malzemeler 500 gr makarna(spagetti disinda) 4 bardak su 1 lt sut 4 Adet yumurta 2 Adet vanilya 1 limon kabugu rendesi 1 bardak seker(seker miktarini dilediginiz gibi...
  4. Resimli Vişneli Helva yapılışı

Resimli Vişneli Helva yapılışı

Resimli Vişneli Helva Tarifi Vişneli Helva Tarifi , Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda sizlere ve bizden vişneli helva tarifini isteyen misafirimize, resimli vişneli helva yapılışı hakkında bilgiler aktarıyoruz. Ayrıca şimdiden afiyet olsun diyoruz :) Vişneli Helva Malzemeler 250 gr tereyağı 3 su bardağı un 3 su bardağı şeker Yarım kg vişne 1 su bardağı süt 1 su bardağı su...
  5. Kavunlu Jöle Tarifi Resimli

Kavunlu Jöle Tarifi Resimli

Kavunlu Jöle Tarifi Resimli yapılışını yazmanızı istiyorum sizden hanımlar. Ama lütfen detaylı ve açıklamalı yazın ki ilk defa da yapabileyim tarifi :)

Sayfayı Paylaş