gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Resimli Kişilik Testleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Resimli Kişilik Testleri istiyorum şimdiden Resimli Kişilik Testleri için tşklerimi sunuyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Resimli Kişilik Testleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Test

Test

Rüyasında test çözen kimse geçici bir sıkıntı alır.
  2. test

test

Araştırmalar küçük çocukların resimdeki “samimi” çifti göremediklerini, bunun zihinsel kodlamalarında böyle bir sahneye yer olmadığı için gerçekleştiğini gösterdi. Çocukların gördüğü dokuz tane yunustur!!! Ek not:Bu test bulanmış bir beyne sahip olup olmadığını ölçmek için yapılmıştır. Eğer yunusları en geç 3 saniyeye kadar seçemiyorsan aklını çoktan kaybetmişsin!!!
  3. Programsız Msn kişilik listesini topluca silme topluca engelleme resimli anlatım

Programsız Msn kişilik listesini topluca silme topluca engelleme resimli anlatım

msn listesini silme msn engelliler listesini silme de engellenenler engellenenler listesi nasıl silinir Msn kişilik listesini topluca silme topluca engelleme sonra acılan pencereden Benim tafsiyem kişileri engelledikten sonra silmeniz silmeye basladım mı engeleyip siliniz pencereye kapatmayın yoksa silmiyor Arkadaslar tüm bunları yapmak için plus yüklü olması gerekir
  4. RESİMli

RESİMli

Sebepsiz sevmektir aşk, nedeni olmadan bağlanmak birine. Gözlerine baktığında erimektir içten içe, Ellerini tuttuğunda titremektir tüm benliğinle. Hatta sarıLamamktır utançtan, Çünkü utanmaktır sevmek aslında, Sevmek nedir aslen? Ölmek mi uğruna? Yaşamak mı onunla? Sevmek mi ömür boyunca? yoksa ayrılmak mı gerekince? Nedir insanı başkasına bağlayan? Güzelliğimi? bilmez kimse bu soruların...
  5. Kişiliğinize En Uygun Meslek Hangisi Test Edin

Kişiliğinize En Uygun Meslek Hangisi Test Edin

meslek seçimi, hangi mesleği seçmeliyim, kişiliğe göre meslek seçimi Bir kişinin çalıştığı işteki başarısı öncelikle yaptığı işten keyif almasından geçer. Kişiliklere göre meslek seçimi ile diğer mesleklere göre çok daha başarılı ve performanslı bir iş hayatınız olacaktır. Meslek seçimi konusun da kararsızlıklar yaşayanlar için kişiliklere göre meslek seçimi hakkında detay bilgileri sizler...

Sayfayı Paylaş