gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Resimli Kızarmış Pilav Tarifi

Konu, 'Yemek Tarifleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kızarmış Pilav Tarifi Resimli Kızarmış Pilav Tarifi

Pilav Türk Mutfakları'nın vazgeçilmez lezzetli, doyucu ve besleyici yemeği. Bir çok çeşidi oaln pilav tariflerinize bir yenisini daha eklemek ister misiniz Melek'ler? O halde size kızarmış pilav tarifini sunalım. Evet evet yanlış okumadınız kızarmış pilav bu :) Nasıl mı yapılıyor; buyrun:)

Kızarmış Pilav

Malzemeler

350 Gr.Hazır Pilav Fındık İriliğinde Tereyağı İsteğe Göre Sosis

Plavın Tarifi
    Tereyağını tavada eritip pilavı pasta gibi tavaya yayın.Orta hararette pembeleşinceye kadar kızarttıktan sonra bir tabak yardımı ile ters çevirin.Daha zengin bir çeşit için yağı erittiğiniz zaman 20 gram küçük küçük kesilmiş sosis de ilave edebilirsiniz.

Resimli Kızarmış Pilav Tarifi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Resimli Kabune pilavı Tarifi

Resimli Kabune pilavı Tarifi

Kabune nasıl yapılır Kabune pilavı Tarifi Merhaba melek'ler... Bu sayfamızda size yeni bir plav tarifi daha sunuyoruz ve böylelikle sizde pilav çeşitleriniz arasına bir yenisini daha ekliyorsunuz. Efenim pilavımızın adı kabune pilavı, nasıl mı yapılır; o zaman buyrun kabune pilavı tarifimize Melek'ler:) KABUNE MALZEMELERİ: -2 su bardağı pir inç -400 gr. koyun kuşbaşı et -5 çorba kaşığı...
  2. Kızarmış Pilav Tarifi Resimli

Kızarmış Pilav Tarifi Resimli

Kızarmış Pilav Tarifi Resimli Merhaba hanımlar, sizlerden yeni bir tarif daha rica edeceğim. Acaba Kızarmış Pilav Tarifini bilen var mı aranızda varsa şayet Kızarmış Pilav Tarifi Resimli olanından istiyorum :)
  3. Macar Pilavı Tarifi Resimli

Macar Pilavı Tarifi Resimli

Macar Pilavı Tarifi Resimli tarif olursa sevinirim. Arkadaşlar macar pilavı nasıl yapılıyor bilen varsa banada burada yazsın lütfen.
  4. Safranlı Pilav Tarifi Resimli

Safranlı Pilav Tarifi Resimli

Safranlı Pilav Tarifi Resimli Merhaba bayanlar yine ben ve yine bir tarih istiyorum sizden :D:D Safranlı Pilav Tarifi istiyorum yamacına birde resmini iliştirirseniz kebap olacak valla :)
  5. Sosisli Pilav Tarifi Resimli

Sosisli Pilav Tarifi Resimli

Sosisli Pilav Tarifi Resimli Merhaba bayanlar sizden Sosisli Pilav Tarifi istiyorum nasıl yapılacağını rica etsem detaylı bir şekilde yazıınız

Sayfayı Paylaş