gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Resimli Kızarmış Pilav Tarifi

Konu, 'Yemek Tarifleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kızarmış Pilav Tarifi Resimli Kızarmış Pilav Tarifi

Pilav Türk Mutfakları'nın vazgeçilmez lezzetli, doyucu ve besleyici yemeği. Bir çok çeşidi oaln pilav tariflerinize bir yenisini daha eklemek ister misiniz Melek'ler? O halde size kızarmış pilav tarifini sunalım. Evet evet yanlış okumadınız kızarmış pilav bu :) Nasıl mı yapılıyor; buyrun:)

Kızarmış Pilav

Malzemeler

350 Gr.Hazır Pilav Fındık İriliğinde Tereyağı İsteğe Göre Sosis

Plavın Tarifi
    Tereyağını tavada eritip pilavı pasta gibi tavaya yayın.Orta hararette pembeleşinceye kadar kızarttıktan sonra bir tabak yardımı ile ters çevirin.Daha zengin bir çeşit için yağı erittiğiniz zaman 20 gram küçük küçük kesilmiş sosis de ilave edebilirsiniz.

Resimli Kızarmış Pilav Tarifi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kızarmış Pilav Tarifi Resimli

Kızarmış Pilav Tarifi Resimli

Kızarmış Pilav Tarifi Resimli Merhaba hanımlar, sizlerden yeni bir tarif daha rica edeceğim. Acaba Kızarmış Pilav Tarifini bilen var mı aranızda varsa şayet Kızarmış Pilav Tarifi Resimli olanından istiyorum :)
  2. Resimli Sosisli Pilav Tarifi

Resimli Sosisli Pilav Tarifi

Sosisli Pilav Tarifi Resimli Sosisli Pilav Tarifi Pilav tarifleriniz arasına bir yenisini daha eklemek ister misiniz? O halde size sosisli pilav tarifini sunuyor ve bu pilavı herkes çok beğenecek diyoruz. Buyrun Melek'ler; Sosisli Pilav MALZEMELER (6 kişilik) 3 bardak haşlanmış Amerikan pirinci 5 adet sosis 100 gr mantar 1 büyük havuç 2-3 tane yeşil soğan 4 yumurta 1 çorba kaşığı margarin...
  3. Türkistan Pilavı Tarifi Resimli

Türkistan Pilavı Tarifi Resimli

Türkistan Pilavı Tarifi Resimli Merhaba kızlar sizden Türkistan Pilavı Tarifini istiyorum bana ayrıntılı bir şekilde Türkistan Pilavının yapılışını yazarsanız çok sevinirim.
  4. Zerde Pilav Tarifi Resimli

Zerde Pilav Tarifi Resimli

Zerde Pilav Tarifi Resimli Merhaba kızlar sizden Zerde Pilav Tarifini rica ediyorum lütfen bana zerde pilavı nasıl yapılır yazın
  5. Resimli Acem Pilavı Tarifleri

Resimli Acem Pilavı Tarifleri

Resimli Acem Pilavı Tarifleri arıyorum lütfen bana Resimli Acem Pilavı Tarifi yazın kızlar

Sayfayı Paylaş