gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Resimli Kolay Tiramisu Tarifi

Konu, 'Tatlılar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Resimli Kolay Tramisu Tarifi Tramisu Yapılışı Resimli

Misafir sofralarının en hafif ve leziz tatlılarından tiramisuyu sizde evde pratik bir şekilde hazırlayabilirsiniz melekler :) İşte kolay tiramisu tarifimiz ...

Tiramisu malzemeleri

2 çorba kaşığı neskafe
    2 çorba kaşığı toz şeker
    1 hazır kakaolu pasta altı
    1 çay fincanı sıcak su

Krema malzemeleri;

Yarım litre süt
    1 adet yumurta
    3 kahve fincanı toz şeker
    3 kahve fincanı un
    1 paket labne peyniri

Tiramisu tarifi

Nescafe ve şekeri bir fincan içinde sıcak su ile karıştırın. Hazır keki enlemesine iki parçaya ayırın. kekin iki parçasını da hazırladığınız nescafeli karışımla ıslatın.

Un, şeker, süt ve yumurtayı karıştırın. Koyulaşıncaya kadar karıştırarak pişirin. Ocağı kapattıktan sonra labne peynirini ekleyin ve telle çırparak pütürsüz olmasını sağlayın.

Hazırladığınız kremanın yarısını ılıkken, kek parçalarından birinin üzerine sürün. Kekin diğer yarısını üzerine kapatın. Kalan kremayı sürün. Kahve ile süsledikten sonra soğuması için bekletin.

Resimli Kolay Tiramisu Tarifi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kolay Şekerpare Tarifi Resimli

Kolay Şekerpare Tarifi Resimli

Kolay Şekerpare Tarifi Resimli Selam kızlar sizden Kolay Şekerpare Tarifini yazmanızı rica ediyorum.
  2. Kolay Kazandibi Tarifi Resimli

Kolay Kazandibi Tarifi Resimli

Kolay Kazandibi Tarifi Resimli Selam arkadaşlar sizden Kolay Kazandibi Tarifi istiyorum ben.
  3. Kolay Açma Tarifleri Resimli

Kolay Açma Tarifleri Resimli

Kolay Açma Tarifleri Resimli yapılışlarını yazarsanız çok sevinirim kızlar açmayı kocam çok seviyorda :)
  4. Resimli Kolay Açma Tarifleri

Resimli Kolay Açma Tarifleri

Kolay Açma Tarifleri , Resimli Kolay Açma Tarifleri , Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda benim de en sevdiğim açma tariflerini sizlerle paylaşıyorum. Çocuklarınıza ve çaya gelen misafirlerinize ikram edeceğiniz kolay açma tarifleri burada! Açma MALZEMELER: 3 su bardağı süt 1 yemek kaşıgı kuru maya 2 yemek kaşıgı şeker 1 tatlı kaşıgı tuz 1 su bardagı sıvı yag alabidigine un ....
  5. Kolay Baklava Tarifi Resimli

Kolay Baklava Tarifi Resimli

Kolay Baklava Tarifi Resimli yapılışını yazarsanız çok sevinirim kızlar. Ev baklavasını seven bir eşim var ve bende bu baklavayı öğrenmeliyim ama kolay olanı :)

Sayfayı Paylaş