gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Resimli Komik Espiriler

Konu, 'Komik Resimler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Komik Espriler Resimli Komik Espiriler

Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda sizlerle ve bizden resimli komik espiriler isteyen misafirlerimiz ile birbirinden komik espirileri sunuyoruz haa bu arada resimli bunlar :)

Resimli Komik Espiriler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çoooook komik saçma espiriler gülmek yarılacaksınız

çoooook komik saçma espiriler gülmek yarılacaksınız

sacma komik nickler saçma espiriler çoooook komik oyunlar saçma espiriler çooook oyunlar Saçma sapan espriler Napıyosun? -Telefonla konuşuyorum.. -Aaa sizin telefon konuşuyo mu?.. Basamakta durmayin otomatik kapı çarpar, böler, karekökünü alır. 3 Japon sırayla uçaktan atlamış. Japonlar ölmüş, sıra ise kırılmış!.. 4 kişilik bi masa alcaktim vazgeçtim, kişiliksiz bi masa aldım! Bir...
  2. komik ask espirileri

komik ask espirileri

Hey garson! bana kalbim kadar yanik doner, dusuncelerim kadar karisik bir salata, acilarim kadar koyu bir kahve getir. Karin olmak istiyorum karin, Ey benim kardanadamim. Derstlesmek istiyorsan 1 tusla, birine sarilmak istiyorsan 2 tusla, eglenmek icin 3 tusla, hepsini istiyorsan benim numarami tusla. Sen kadayif kadar tatli, lahmacun kadar sicak, cig kofte kadar yakici, dolma gibi cekici,...
  3. 2012 Komik Aşk Espirileri

2012 Komik Aşk Espirileri

Komik Aşk Espirileri 2012 2012 Aşk Espirileri kısa Aşkınıza aşkla ilgili komik aşk espirileri yapmak ister misiniz? O halde doğru adrestesiniz, çünkü biz bu yazımızda 2012 yılının en komik ve aşık aşk espirilerini konu alıyoruz Melek'ler:) Erkekler belediye otobusu gibidir. Birini kacirirsan bes dakika sonra oburu gelir. Savasma sevis, sevisirken zaten savasiyorsun. Erkekler neden...
  4. Komik Resimli Espiriler

Komik Resimli Espiriler

Komik Resimli Espiriler arıyorum ben baktım diğer sitelerde ki espiriler hep bayat olmuş umarım sizden tazeleri çıkar :)
  5. Çok Komik Espiriler 2015

Çok Komik Espiriler 2015

Hayatı bazen ciddiye almamak lazım... Ne Demişler"Hayatı ciddiye almayın çünkü içinden sağ çıkamıyacaksınız" Bazen insanın esriyi yapmaya yada duymaya da oldukça ihtiyacı oluyor değil mi? Melekler mekanı olarak sizler için bu yazımız da oldukça komik esrilerden oluşan sözleri paylaşıyoruz. Tek ağlamanız mutluluk gözyaşlarından olsun;) Senin koluna rüzgar işlemez. -Neden ?...

Sayfayı Paylaş