gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

REsimli Limon Soslu Makarna Yapılışı

Konu, 'Yemek Tarifleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Limon Soslu Makarna Tarifi Resimli Limon Soslu Makarnanın Yapılışı

7'den 70'e herkesin sevdiği besin değeri yüksek ve doyurucu bir lezzet olan makarnanın yeni bir tarifini daha edinmek isteyen Melek'lerimiz, işte size enfes bir makarna tarifi :) Limon soslu makarna tarifi :)

Limon Soslu Makarna Malzemeleri;
    Yarım paket makarna
    1 çorba kaşığı margarin
    3 çorba kaşığı su
    2 çorba kaşığı limon suyu
    1 tatlı kaşığı limon kabuğu rendesi
    1 adet soğan
    2 diş sarımsak
    100 ml krema
    Küçük kutu konserve tonbalığı
    Dereotu
    Tuz, Karabiber

Limon Soslu Makarnanın Hazırlanışı: Makarnayı kaynayan tuzlu suda 12 dakika haşlayın. Soğanı kıyıp margarin ile kavurun. Sarmısağı küçük küçük doğrayıp ilave edin. Ateşi kısıp limon suyu, krema, su, dereotu, karabiber, tuz ve tonbalığı ekleyin. Bir taşım kaynatıp süzülmüş makarnalarla karıştırın. Üzerine limon kabuğu rendesi serpip servis yapın.

REsimli Limon Soslu Makarna Yapılışı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fırında Sebzeli Makarna Yapılışı resimli

Fırında Sebzeli Makarna Yapılışı resimli

Fırında Sebzeli Makarna Tarifi Resimli Fırında Sebzeli Makarna Yapılışı Makarna yemeği çeşitleri arasına bir yenisini daha eklemek istiyorsanız, size besin değeri oldukça zengin olan ve bir o kadarda lezzetli olan fırında sebzeli makarna önerisinde bulunuyoruz Melek'ler:) Fırında Sebzeli Makarna Malzemeleri: 1 paket Makarna 1 tane orta boy karnabahar 10-15 tane arpacık soğan 1 su...
  2. Limon Soslu Makarna Tarifi Resimli

Limon Soslu Makarna Tarifi Resimli

Limon Soslu Makarna Tarifi Resimli tarif merhaba kızlar bana daha öncede bir tarif vermiştiniz yaptım ve çok beğendim. şimdide sizden limon soslu makarna tarifini istiyorum. :)
  3. Resimli Limonlu Fıstıklı Makarna yapılışı

Resimli Limonlu Fıstıklı Makarna yapılışı

Limonlu Fıstıklı Makarna nasıl yapılır Limonlu Fıstıklı Makarna hazırlanışı Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda limonlu fıstıklı makarnanın tarifini sizlerle paylaşıyoruz, sizlerde limnlu ve fıstıklı makarna yemeğiyle bir güzel ziyafet çekiyorsunuz Melek'lerim :) Limonlu Fıstıklı Makarna malzemeleri 2 limon kabuğu, çok ince jülyen doğranmış 1/2 paket antep fıstığı, hafif...
  4. Pesto Soslu Makarna Tarifi Resimli

Pesto Soslu Makarna Tarifi Resimli

Pesto Soslu Makarna Tarifi Resimli Merhaba hanımlar Pesto Soslu Makarna Tarifi istiyorum eminim bilenler vardır Pesto Soslu Makarna Tarifini.
  5. Resimli Makarna Tatlısı yapılışı

Resimli Makarna Tatlısı yapılışı

Makarna Tatlısı nasıl yapılır Makarna Tatlısı yapılışı Değişik yeni lezzetler arayanlar için bu yazımızda yepyeni bir tatlı tarifi veriyoruz ve makarna tatlısı yapmaya hazır mısınız Melek'ler, diyoruz :) Makarna Tatlısı Malzemeler 500 gr makarna(spagetti disinda) 4 bardak su 1 lt sut 4 Adet yumurta 2 Adet vanilya 1 limon kabugu rendesi 1 bardak seker(seker miktarini dilediginiz gibi...

Sayfayı Paylaş