gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Resimli makyaj çeşitleri

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

makyaj çeşitleri resimli makyaj, örnekleri, çeşitleri nelermiş buyrun burada öğrenelim.

ßeLeN bunu beğendi.
  2. uyuzmuyum_neyim:)

uyuzmuyum_neyim:) Banned

Beğenilen Mesajlar:
    687
    Ödül Puanları:
    0
    en sonuncu bayanın makyajını çok beğendim tam benlik yapmıyorum ama tam tarzım :))

3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    [​IMG] wuuu tam özel günler için bir makyaj en kısa zamanda ( hatta bugunku fb klubunun şampiyonluk kutlamasında)denemeliyim becerebilirsem ve bana yakışırsa bu olmalı makyajım..

Resimli makyaj çeşitleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. göz makyaj çeşitleri..

göz makyaj çeşitleri..

makyaj çeşitleri makyaj cesitleri değişik göz makyajları göz makyaji türleri değişik göz makyajını sevenler buyrun buraya bakın...
  2. Makyaj Ürünlerimiz (resimli)

Makyaj Ürünlerimiz (resimli)

makyaj ürünlerimiz Arkadaşlar son aldığımız ürünleri aktif bir biçimde paylaşıyoruz. ve makyaj hakkında bilgileride paylasabılırızkremlerimizi,şampuanlarımızı,parf ümlerimizide paylaşabılırız.. Bu başlıkta da tüm ürünlerimizi paylaşalım.Renklendirelim forumumuzu benim makyaj malzemelerim..
  3. Amy Winehouse Makyajı Yapıyoruz (Resimli)

Amy Winehouse Makyajı Yapıyoruz (Resimli)

amy winehouse makyajı amy winehouse makyajı nasıl yapılır Sevgili melekler, genç yaşta uyuşturucu gibi berbat bir sebeple hayatını kaybeden müzik dünyasının mükemmel seslerinden biri Amy Winehouse makyajı nasıl yapılır bu sayfamızda adım adım anlatacağız sizlere. :) Öldükten sonra bile Jean Paul Gaultier 2012 ilkbahar defilesinin ilham kaynağı olan Amy Winehouse, sıra dışı tarzının yanı sıra...
  4. Çeşit Çeşit Resimli Gümaydın Sözleri

Çeşit Çeşit Resimli Gümaydın Sözleri

Günaydın Resimleri Günaydın Fotoğrafları Sevgili melekler, şimdi paylaşacağımız günaydın resimleri ile facebook arkadaşlarınıza ya da diğer sosyal paylaşım ağlarında ki tanıdıklarınıza sevimli bir sabah selamı verebilirsiniz. İşte günaydın fotoğrafları...
  5. 2014 Resimli Makyaj Örnekleri

2014 Resimli Makyaj Örnekleri

2014 makyaj modelleri, 2014 makyaj örnekleri, 2014 makyaj resimleri Biz bayanlar giyime kuşama olduğu kadar makyajada ayrı bir önem veririz. Klasik bir laf olacak biliyorum ama aslında her kadın güzeldir önemli olan güzelliğini makyajla tescillendirerek ön plana çıkarabilmek. Cilt kusurlarınızı, stres, yorgunluk ve uykusuzluktan solgun görünün yüzünüzü makyajla kapatabilir ve çok daha güzel...

Sayfayı Paylaş