gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Resimli Milano Usulü Makarna hazırlanışı

Konu, 'Yemek Tarifleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Milano Usulü Makarna nasıl yapılır? Milano Usulü Makarna hazırlanışı

Merhaba Melek'ler, makarna yemekleriniz arasına bir yenisini daha eklmeke ister misiniz? O halde size Milano Usulü Makarna tarifini sunuyor ve şimdiden afiyet olsun diyoruz :)

Milano Usulü Makarna malzemeleri

1/2 kg makarna
    1 kaşık yağ
    50 gr domates salçası
    1/2 çay fincanı gravyer rendesi
    1/2 çay fincanı kaşar rendesi

Milano Usulü Makarna yapımı

Makarnalar kırılmadan haşlanır ve süzülür. Bir tencerede yağ eritilir üzerine makarnalar dökülerek, kap silkelenerek ısıtılır. Bir fincan ılık suda veya et suyunda salça eritilir ve peynirlerle birlikte makarnaya ilâve edilerek karıştırılır.Afiyet olsun...

Resimli Milano Usulü Makarna hazırlanışı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kore Usulü Sebzeli Makarna Tarifi Resimli

Kore Usulü Sebzeli Makarna Tarifi Resimli

Kore Usulü Sebzeli Makarna Tarifi Resimli yapılışı yapımı hakkında bilgi. Merhaba kızlar sizden yeni bir tarif edinmek istiyorum Kore Usulü Sebzeli Makarna Tarifi istiyorum acaba Kore Usulü Sebzeli Makarna nasıl yapılır, banada söyleyin :)
  2. Resimli Kore Usulü Sebzeli Makarna Tarifi

Resimli Kore Usulü Sebzeli Makarna Tarifi

Kore Usulü Sebzeli Makarna Tarifi Resimli Kore Usulü Sebzeli Makarna Tarifi "Türk usulü yemeklere ne oldu" demeyin makarna dünyada sevilen bir tattır ve her çeşidini tatmalı diye düşünüyorum ve bu yüzden sizlere, besin değeri zengin, lezetli mi lezzetli Kore Usulü Sebzeli Makarna tarifini sunuyorum Melek'ler:) Malzemeleri 1/2 kg. biftek 250 gr. pirinç makarnası veya en ince...
  3. Milano Usulü Makarna Tarifi Resimli

Milano Usulü Makarna Tarifi Resimli

Milano Usulü Makarna Tarifi Resimli Merhaba kızlar sizden Milano Usulü Makarna Tarifi rica ediyorum bana tarifi yazın ki benim gibi bilmeyenlerde öğrensin çünkü cidden enfes bir tat:)
  4. Resimli İstiridyeli Makarna hazırlanışı

Resimli İstiridyeli Makarna hazırlanışı

İstiridyeli Makarna nasıl yapılır İstiridyeli Makarna hazırlanışı Çoluk çocuk herkesin çok sevdiği bir yemek olan makarna yemeklerinizin arasına yeni ve çok lezzetli bir tat daha eklemek isterseniz şayet, sizlere bu sayfamızda İstiridyeli Makarna tarifini sunuyoruz :) İstiridyeli Makarna malzemeleri: 1 paket linguine makarna 60 adet istiridye 1 su bardağı beyaz şarap 1 çay bardağı...
  5. Resimli İtalyan Usulü Kabaklı Omlet hazırlanışı

Resimli İtalyan Usulü Kabaklı Omlet hazırlanışı

İtalyan Usulü Kabaklı Omlet nasıl yapılır İtalyan Usulü Kabaklı Omlet hazırlanışı Kahvaltı menülerinizi zenginleştirmek ve yeni lezzetler keşfetmek istiyorsanız, o zaman doğru adrestesiniz Melek'ler. Çünkü bu yazımızda İtalyan Usulü Kabaklı Omlet tarifini sunuyoruz :) İtalyan Usulü Kabaklı Omlet malzemeleri: 4 orta boy kabak 6 yumurta 2 baş soğan 1/4 su bardağı soğuk su 1/2 demet...

Sayfayı Paylaş